“Lot do Tajlandii”
Turkish Airlines — recenzja

Bardzo dobre linie lotnicze, z dużą dbałością o klienta. Bardzo dobre jedzono, duża ilość filmów do oglądania, co ułatwia przelot. W trakcie przesiadki (mieliśmy 50min) zorganizowano nam opiekę, aby szybko dostać się do bramki.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, annabilar
  • Więcej języków

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Lot z Warszawy do Los Angeles z przesiadką i noclegiem w Stambule. Miła obsługa 2 bagaże po 23kg w cenie lotu, bardzo dobra i konkurencyjna cena do innych linii, bardzo dobre jedzenie, przekąski, alkohole i napoje w cenie przelotu. Pakiet podusia, kocyk,słuchawki,koreczki do uszu, kapcie,skarpetki,wazelina do ust,szczoteczka do zębów wraz z pastą,opaska na oczy, sporo filmów, bajek i gier do uprzyjemnienia lotu, który w moim przypadku trwał 13h. Linie oferują darmowy nocleg przy przesiadce ponad 10 godz. Jedyne do czego można się przyczepić to troszkę mało miejsca a należę do drobnych osób.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, bezsciemy
Zrecenzowano 16 lipca 2019

czy te opinie to pisaly same roboty? przeciez to nie jest jezyk polski ! W opisach same bledy w skladni jezyka polskiego , jakby byly zywcem tlumaczone z .... ?

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Journey160465
Zrecenzowano 12 lipca 2019

To był spokojny lot, leciałam czarterem więc trudno wymagać specjalnej opieki. Jedynie przeszkadzała mi czystość a właściwie jej brak-już na początku lotu samolot był nieposprzątany.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Siutek31
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Liniami TA leciałam do stolicy Malezji z przesiadką w Turcji. Obsługa świetna, pyszne posiłki, wygoda. Do dyspozycji podróżnych filmy, muzyka itp. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam w 100%!

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, Iwona N