“Polecam - warto wybierać te linie ! :)”
Turkish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Wylot tą samą linią po upływie trzech lat, tym razem z Berlina i .. nadal elegancko, czystko, wygodnie, komputery działały, punktualnie, posiłki urozmaicone, napoje (w tym alkoholowe) do wyboru, obsługa wspaniała, pilot "rozmowny", objaśniający sympatycznie parametry lotu, a dodatkowa atrakcja, to instruktażowy film częściowo animowany z udziałem słynnego na cały świat MAGA ! :) Jedyna rzecz, która mnie z lekka irytowała, to "firmowa" muzyka towarzysząca ... Krótkie, zbyt często powtarzające się zdanie muzyczne, które wbija się okrutnie w pamięć na długo, ale to moje zboczenie - mam muzyczne wykształcenie ;)
Ogólnie nadal serdecznie polecam ! :)

1  Dziękujemy, Joanna W
  • Więcej języków

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Wszystko bez zastrzeżeń , jedzenie dobre i wystarczające , samolot czysty , fotel w miarę wygody . Mogę polecić.

Dziękujemy, brylof
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Najlepsza linia lotnicza jaką leciałem! Nie mogę wypowiedzieć się na temat ceny, ponieważ udało mi się polecieć Turkish Airlines z powodu overbookingu w Lufthansie. Business Lounge na lotnisku SUPER, jedzenie na pokładzie bardzo dobre, tak samo jak podawane napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Ponadto system rozrywki pokładowej świetny! Gdybym mógł to latałbym tylko Turkish Airlines.

Dziękujemy, wlodarczykk24
Zrecenzowano 1 grudnia 2017

Najwyższe noty za podróż z Warszawy na Madagaskar i w drodze powrotnej.Bardzo wysoka jakość usług na pokładzie samolotów. Profesjonalna obsługa, Sprawna i szybka odprawa biletowa.Tylko chwalić i polecać.

Dziękujemy, kwapiszewski
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Przelot był z Berlina przez Stambuł do Dalaman. Spóźnienie było już na starcie w Berlinie, przez to nie zdążyliśmy na samolot ze Stambułu do Dalaman. Przewieziono nas do hotelu 5-gwiazdkowego. Pobyt i żywienie na koszt przewoźnika. Uciekały nam godziny urlopu, ale pobyt zorganizowany był świetnie.

Dziękujemy, Waldiosa7