“Drinki dostepne podczas całej podruży za free!!!”
TUI Airways (United Kingdom) — recenzja

Bardzo dobra obsługa. Wygodne siedzenia, mulktimedia, jedzenie nawet niezłe. I drinki podczas całego lotu za ffree w cenie biletu

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, gask12

Zrecenzowano 2 stycznia 2017

perfekcja i profesjonalizm w obsłudze, pilot wspaniały rzeczowy, stewardzi mili i uprzejmi miło spędzony czas w trakcie lotu dzięki

Termin podróży: grudzień 2016
Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Pomimo opóżnienia w wylocie / warunki pogodowe w Londynie / pełna perfekcja i zupełny profesjonalizm

Termin podróży: grudzień 2016
Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano 10 września 2016

dwukrotnie mialem nieszczescie korzystac z linii Thomson i to 2 razy na tej samej trasie - z Anglii do Mexyku - trzeciek szansy im nie dam! 2 lata temu nowy dreamliner mial przymusowy postoj 1h na lotnisku w Cancun z pasazerami na pokladzie . ZApakowano nas jak do wagonu bydlecego ... i oznajmion, ze teraz zamykaja drwi i restaruja system - bo sie zawiesil - w sloncu 45C samolot stal i stal a my jak popcorn prazylismy sie w srodku. Nie wiem co nas pokusilo by i 2 razem na tej trasie wybrac ich!. Moja strata!. 2 razem samolot tak sie zapsul , ze wcale nie polecial . Po 9 h rozwiziono na s po okolocznych hetelach - moja 4 osobowa rodzine ulokowano w klitce z 1 (JEDNYM!!!) lozkiem. Jestem weterynazem i wiem czym sie karmi zwierzeta, ale tego najwiesze bydle by nie zjadlo czym tam karmiono - po 24h samoot odlecial - it o wcale nie bez kolejnych przygod. LUDZIE!!!!! z dala od nich! - bilet wcale nie tani , bo £1.100p/p ! Sa tansi i lepsi- ale ja przekonalem sie po czasie :(

Termin podróży: sierpień 2016
Dziękujemy, 87krzysztofd
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016

Dobra obsluga, wygodne siedziska:) Szybko i sprawnie przeprowadzony zaladunek pasazerow . Nie bylo namolnych i natarczywych stewardes .

Termin podróży: sierpień 2016
Dziękujemy, Ewa3005