“Do Portugalii tylko TAP-em”
TAP Air Portugal — recenzja

Zrecenzowano 11 października 2019 z urządzeń przenośnych

Czysty pokład miła obsługa Bardzo dobry obfity posiłek na ciepło oraz deser .Ciepłe i zimne napoje w tym wytrawne wino. Minus za brak rozkładanych foteli ,w starszych modelach samolotu były.Jeśli kupujesz bilet dość wcześnie to cena porównywalna z tanim przewożnikiem

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, wojciechh368
  • Więcej języków

Zrecenzowano 6 października 2019

Lot krótkodystansowy na kontynent przebiegł bez żadnych problemów, wszystko odbyło się zgodnie z rozkładem lotów. Widać zmiany na lepsze w Tap, nowy Airbus, czyściutki, wygodne fotele. Zaraz po starcie personel pokładowy rozpoczął wydawanie posiłku a raczej przekąski. Ładnie podana w zgrabnym pudełeczku zawierała wrapa z nadzieniem, opakowanie krakersów, serek oraz cukierek na osłodę.

Dziękujemy, luiza c
Zrecenzowano 6 października 2019

Po raz kolejny wybraliśmy tę linię i po raz kolejny nas nie zawiodła. Tym razem czekał nas lot transferowy z przesiadką w Lizbonie. Na początkowym lotnisku było niewielkie opóźnienie, lecz część czasu została nadrobiona w powietrzu. Sam lot przebiegał bardzo spokojnie, szybki boarding. Widać zmiany w Tap na plus, nowa flota samolotów, lepsza jakość posiłków serwowanych podczas lotu. My wybraliśmy posiłek specjalny (bezglutenowy):grillowany kurczak, ryż, warzywa gotowane na parze plus owoce jako deser- bardzo dobra jakość. Na Azorach lądowaliśmy zgodnie z rozkładem lotów.

Dziękujemy, luiza c
Zrecenzowano 9 września 2019

Lot z opóźnieniem brak przydzielonego miejsca w samolocie przy wykupiony bilecie 8 miesięcy przed lotem nie realizują posiłków specjalnych nie ma i już i jesteś skazany na głodowanie przy preferencji wegetetarianskich . Obsługa arogancka żadnej pomocy. Samoloty brudne , 4 godziny loty byly koszmarem gorszym niż w takich liniach.

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, Poldka
Zrecenzowano 9 września 2019

Atrakcyjna cena biletów, miła obsługa. W Lizbonie na czas. Posiłek na pokładzie. Wino i napoje chłodzące w cenie biletu. Polecam.

Termin podróży: kwiecień 2019
    • Rozrywka w trakcie lotu