“Polecam.”
TAP Air Portugal — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019

Atrakcyjna cena biletów, miła obsługa. W Lizbonie na czas. Posiłek na pokładzie. Wino i napoje chłodzące w cenie biletu. Polecam.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, Stanisław L
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Leciałem lotem z przesiadką z Bostonu do Warszawy przez Lizbonę. Wybrałem tą linię ze względu na atrakcyjną cenę w momencie rezerwacji - jest to chyba najtańsza linia, która umożliwia podróż z 2 bagażami rejestrowanymi w przystępnej cenie. Co do lotu, to nie mam najmniejszych zastrzeżeń - boarding z podziałem na grupy, lot punktualny, przesiadka dość długa (około 3h), ale lotnisko ma na tyle "atrakcji", że czas ten dość szybko mija. Na pokładzie dobre jedzenie, miła obsługa, zadbane samoloty. Jedyny minus to słuchawki z dwoma "jackami", a wejście tylko na jedno, ale z tego co wiem, to słuchawki są dostarczane przez zewnętrzną firmę, więc nie ma to wpływu na moją ocenę.

Termin podróży: wrzesień 2018
Dziękujemy, kar23p
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bilety zakupione na stronie TAP. Bez żadnych kłopotów - podobnie z odprawą na lotniskach. Samoloty czyste, obsługa bardzo fachowa i życzliwa. Przekąski i napoje miłym dodatkiem do lotu.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Tap jak zawsze opóźniony z WAW ale nadrabia w powietrzu ;). Obsługa miła, doskonale podejście do pasażera. Posiłki swoją specyfiką przypominające żołnierskie racje żywnościowe (wszystko sztuczne, konserwanty nic zdrowego z duża data ważności) ale umówmy się samolot to nie restauracja. Samoloty obsługujące trasę WAW-LIS-WAW to A320/321. Nie są najnowsze ale zadbane i czyste. Fotele wygodne, miejsce na nogi wystarczające, jak na trasę 3-4h. Polecam :)

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, 8282aaa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Miła obsługa na pokładzie, samoloty czyste, smaczne przekąski. Samolot pakowany z rękawa i opuszczany rękawem.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Zongi