“Bez zastrzeżeń”
TAP Air Portugal — recenzja

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bilety zakupione na stronie TAP. Bez żadnych kłopotów - podobnie z odprawą na lotniskach. Samoloty czyste, obsługa bardzo fachowa i życzliwa. Przekąski i napoje miłym dodatkiem do lotu.

• Poziom komfortu foteli
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Marek W
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Tap jak zawsze opóźniony z WAW ale nadrabia w powietrzu ;). Obsługa miła, doskonale podejście do pasażera. Posiłki swoją specyfiką przypominające żołnierskie racje żywnościowe (wszystko sztuczne, konserwanty nic zdrowego z duża data ważności) ale umówmy się samolot to nie restauracja. Samoloty obsługujące trasę WAW-LIS-WAW to A320/321. Nie są najnowsze ale zadbane i czyste. Fotele wygodne, miejsce na nogi wystarczające, jak na trasę 3-4h. Polecam :)

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, 8282aaa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Miła obsługa na pokładzie, samoloty czyste, smaczne przekąski. Samolot pakowany z rękawa i opuszczany rękawem.

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Zongi
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kupiłem bilety na stronie TAP. W czasie dokonywania rezerwacji wystąpił błąd i rezerwacja została ukończona. Po kilku chwilach otrzymalem potwierdzenie ale z blednymi datami lotów. Zadzwoniłem do linii lotniczej, przedstawicielstwo w Portugalii- niestety polskie biuro pracuje tylko w tygodniu. Przedstawiłem swój problem i poprosiłem o skasowanie rezerwacji . Pani Susana poinformowała mnie, że dokonuje anulacji mojej rezerwacji i potrącić musi po 15 euro za bilet. Zgodziłem się. Po chwili wróciła do mnie z informacją, że zwrotu gotówki nie będzie a jedynie dostanę voucher. Nie będę dalej opisywał przebiegu rozmowy bo po prostu przedstawiciel linii robi z klienta idiotę a na moją prośbę o przelaczenie do supervisora otrzymuje informacje ze nie ma ochoty ten Pan ze mną rozmawiać. Uważajcie ponieważ TAP nie ma w procedurze wystąpienia błędu w systemie rezerwacji i uważa klienta - może już po kradzieży pieniędzy z mojej karty nie jestem już klientem tylko durniem, który dał się na ich nie sprawny system złapać!!!
Wystapilem na piśmie do linii lotniczej TAP o przysłanie nagrania rozmowy, którą chętnie udostępnię na wielu portalach ku przestrodze

Dziękujemy, bhpdlaciebie
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Tradycyjna linia lotnicza z wieloletnim doświadczeniem. Czysto w samolotach, wygodne siedzenia, gniazdka do ładownia USB ( w rzedąch economy xtra). Bardzo smaczny posiłek ( na ciepło + przekąski ) wino, napoje zimne i ciepłe. Limit bagażu podręcznego do 8kg ale nie są aż tak restrykcyjni ;) o ile walizka nie wzbudza swoimi wymiarami podejrzeń nikt jej nie waży. Sprawny boarding. Sympatyczny uśmiechnięty personel. W miarę punktualnie.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, annawiorkiewicz