“Złodzieje w TAPie”
TAP Air Portugal — recenzja

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kupiłem bilety na stronie TAP. W czasie dokonywania rezerwacji wystąpił błąd i rezerwacja została ukończona. Po kilku chwilach otrzymalem potwierdzenie ale z blednymi datami lotów. Zadzwoniłem do linii lotniczej, przedstawicielstwo w Portugalii- niestety polskie biuro pracuje tylko w tygodniu. Przedstawiłem swój problem i poprosiłem o skasowanie rezerwacji . Pani Susana poinformowała mnie, że dokonuje anulacji mojej rezerwacji i potrącić musi po 15 euro za bilet. Zgodziłem się. Po chwili wróciła do mnie z informacją, że zwrotu gotówki nie będzie a jedynie dostanę voucher. Nie będę dalej opisywał przebiegu rozmowy bo po prostu przedstawiciel linii robi z klienta idiotę a na moją prośbę o przelaczenie do supervisora otrzymuje informacje ze nie ma ochoty ten Pan ze mną rozmawiać. Uważajcie ponieważ TAP nie ma w procedurze wystąpienia błędu w systemie rezerwacji i uważa klienta - może już po kradzieży pieniędzy z mojej karty nie jestem już klientem tylko durniem, który dał się na ich nie sprawny system złapać!!!
Wystapilem na piśmie do linii lotniczej TAP o przysłanie nagrania rozmowy, którą chętnie udostępnię na wielu portalach ku przestrodze

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, bhpdlaciebie
  • Więcej języków

Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Tradycyjna linia lotnicza z wieloletnim doświadczeniem. Czysto w samolotach, wygodne siedzenia, gniazdka do ładownia USB ( w rzedąch economy xtra). Bardzo smaczny posiłek ( na ciepło + przekąski ) wino, napoje zimne i ciepłe. Limit bagażu podręcznego do 8kg ale nie są aż tak restrykcyjni ;) o ile walizka nie wzbudza swoimi wymiarami podejrzeń nikt jej nie waży. Sprawny boarding. Sympatyczny uśmiechnięty personel. W miarę punktualnie.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, annawiorkiewicz
Zrecenzowano 21 maja 2019

Bezstresowa odprawa bagażowa. Doskonała obsługa pokładowa. Serwis pokładowy z napojami, przekąskami. Jedzenie smaczne, w cenie biletu. Samolot bez zniszczeń i usterek na pokładzie, czysty. Żadnych problemów. Bagaż dotarł do celu pomimo przesiadki.

Termin podróży: maj 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, arkagorcz
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

4 loty TAP-em W 1 tydzień i 3 na 4 super fajne. Dużo miejsca na nogi, super miły i uśmiechnięty personel, przekąski i napoje (dowolne) w cenie. Jedynie samolot z Lizbony do Berlina był trochę wysłużony i miał zdecydowanie za mało miejsca na nogi. W każdym przypadku personel na 5 :) są też w star-alliance, warto wybrać TAP.

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, Tomasz741
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z najlepszych przewoźników lotniczych z których usług korzystałem, profesjonalizm od samego poczatku czyli rezerwacji biletu do ladowania, personel pokładowy zapewnia bdb serwis, super posiłki i napoje, pies na pokładzie również czuł się dobrze :)

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, portki