“Never ending story ... i kolejny tym razem o ponad godzinę opóżniony przelot .”
TAP Portugal — recenzja

Zrecenzowano 14 października 2017

To mi się jeszcze nie zdażyło ! Cztery przeloty jedną linią i cztery spóżnienia . W tym przelot póżniejszym lotem bo na właściwy lot nie zdążyliśmy . Bez wyjaśnień i przeprosin . Można się wkurzyć ? Nie chcę się pastwić , ale nie więżę w przypadki . To wygląda na regularny ....bałagan i spieprzone wakacje . Obym nigdy nie musiał z ich usług korzystać .!!!!!!

• Więcej języków

Zrecenzowano 14 października 2017

Można powiedzieć ,że tradycyjnie nie wywiązali się ze swoich zadań .Sprzyjająca pogoda .dobry sprzęt [ Airbus 319 ] i jeden z pierwszych lotów . To za mało , aby punktualnie wykonać lot . Nie jestem malkontentem , ale trudno znależć na to wszystko usprawiedliwienie . Zachwycony natomiast jestem lotniskiem w Funchal [ im C Ronaldo ]. Rozbudowane w 2000 przez wypuszczenie pasa startowego nad Atlantyk . Użyto do tego 180 potężnych ok. 70 m kolumn . Teraz pod pasem startowym prowadzi droga krajowa i znajdują się różne obiekty sportowe . Warto sobie zrobić wycieczkę i obejrzeć lotnisko "od podstaw". Zobaczyć można wtedy skalę tej inwestycji i docenić jej ważność .

Zrecenzowano 7 października 2017

Lot z Warszawy miał ponad 90 min.w plecy . Uciekł nam lot na Maderę . Nikt na lotnisku nawet nie zadał sobie trudu żeby pomóc w końcu kilkunastu osobom W biurze beznamiętny pracownik wydał bilet na kolejny lot . Oczywiście bez słowa przepraszam czy jakiegoś wyjaśnienia .Wielka łaska ? Kolejny wylot miał być o 21.25 [ zamiast tego o 19.15 ]. I co ? . Najpierw info o 30 min. opóżnienia . A finalnie wylecieliśmy z prawie 70 min. opóżnieniem .Pasażerowie niech się pocałują w d .... Takie świetne są portugalskie linie lotnicze TAP . A to jeszcze nie koniec tego kompromitującego serialu .

Zrecenzowano 7 października 2017

Nic nie zapowiadało takiej totalnej klapy.Była ładna pogoda i na początek informacja o 20 min. opóżnienia .Wpuszczono nas na pokład i parę razy były komunikaty o zwiększającym się opóżnieniu..Kiedy włączyli silniki myślałem ,że się podusimy .Tak śmierdzących spalin nie pamiętam .A to był może nie najnowszy , ale jednak Boeing [767]. Siedziałem pierwszy raz w ostatnim rzędzie. Znowu pech bo toalety z tyłu były nieczynne a jedzenie dostałem na szary końcu. Zresztą po tym smrodzie nie miałem na nic ochoty .Dodam że finalnie mieliśmy ponad 90 min. spóżnienia ..... i "uciekł" samolot do Funchal .

Zrecenzowano 9 września 2017

Wszystko ok. Miła obsługa, smaczny posiłek.
Jedyny minus za opóźniony lot i nie informowanie pasażerów o stanie opóźnienia i powodach.
Ale ogólnie POLECAM!!!

Dziękujemy, Lubelanka