“pozytywne zaskoczenie”
TAP Portugal — recenzja

Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Byłam pozytywnie zaskoczona obsługą, zwłaszcza posiłkiem, zawierającym przystawkę posiłek na ciepło i deser. Ostatnio wszystkie linie tną na tym koszty. Miejsca na nogi nie było zby duzo, ale samoloty wygladały na nowe. Pozytywnie zaskoczyła mnie czystość i zorganizowanie toalety.

1  Dziękujemy, Joanna S
Napisz recenzję
TAP Portugal — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 29 lipca 2017

Przenieśli mnie z ekonomicznej do biznesu za darmo, bo wcześnie wykupiłam bilet (prawdopodobnie chcieli więcej sprzedać). Pełen luksus, pyszne jedzenie (duuużo), przemiła obsługa, lot spokojny, lądowanie jak w masło. Podróż powrotna w klasie ekonomicznej również bardzo przyjemna. Obsługa tak samo miła, jedzenie tez bardzo dobre i dużo. Sporo miejsca. Najlepsze linie, jakimi dotąd leciałam. Przełamałam strach przed lataniem głównie dzięki bardzo miłej obsłudze.

Dziękujemy, GenkaM
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Na wstępie wspomnę że nie jest to ocena jednego lotu. To wiele lotów z Tap - latam do Portugalii z Rodziną tak często jak to możliwe (kilka razy w roku). Obsługa jest wyśmienita - zawsze pomocna. Jedzenie PIERWSZA KLASA!!! Mam porównanie z większością linii lotniczych i mogę powiedzieć tutaj w TAP jest najlepiej. BRAWO TAP - tak trzymajcie!!!

1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 18 kwietnia 2017

Linia lotnicza z której korzystałem pierwszy raz , ale bardzo dobra obsługa / przekąska uczciwa na pokładzie / Polecam !

Dziękujemy, Dinomm1
Zrecenzowano 22 października 2016

Przyjazna i pomocna obsługa, dobre jedzenie w porównaniu do oferty innych przewoźników europejskich.

2  Dziękujemy, Venimus_vidimus_