“Zawsze wygoda i kompetencja”
Swiss International Air Lines — recenzja

Zrecenzowano 3 września 2019

Ogolne wrazenie jest bardzo dobre. Poczawszy od przyjecia bagazu, poprzez sam lot i w koncu odebranie bagazu na lotnicku w Zurychu- odbywało sie plynnie i bez zaklócen. Lot nie mial spoznienia, bagaz w Zurychu zawsze bardzo szybko trafiał na tasme zeby go odebrac. Podcas lotu miłe i kompetenntne panie stewardessy lub stewardzi. Smaczny osilem na ciepło- tartaletka warzywno serowa- pycha. Poza tym serwis- soki, napoje, itp.Polecam.
Najwieksza zaleta- szybko odbierany bagaz na lotnisku.
najwieksza wada- zdarzajace sie sporadycznie opoznienia startu.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, kwwojt
  • Więcej języków

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, wygodne siedzenia, pełen serwis (przekąska plus napoje). Bardzo mi się podpobało

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Wojciech R
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Lot, spokojny, w miłej atmosferze. Punktualnie. Miejsca wygodne, choć wielkiej przestrzeni nie było. Pojemne luki na bagaż podręczny. Zapewnione koce i poduszki, słuchawki do ekranu w muzyką,filmami itp. Obsługa wyjątkowo sympatyczna i pomocna. W kabinie czysto. Posiłki smaczne i obfite.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Elżbieta P
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Na lot do Singapuru wybrałem tę linię z czystej ciekawości - wcześniej nią nie latałem. Bilety z Paryża do Singapuru były w całkiem umiarkowanej cenie więc i pojawiające się pytanie - jaki poziom usługi zaoferuje przewoźnik. Odpowiedzią była miła obsługa, profesjonalny personel pokładowy, smaczne posiłki i sympatyczny dodatek w postaci czekoladek. Opłata za korzystanie z wi-fi niewygórowana. Niestety, oferta filmowa była dość słaba...

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, aruisz
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

To linia, która mnie ostatnio ujęła. Ten przewoźnik nawet w klasie ekonomicznej zostawił miłe akcenty dla podróżnych. Pasażerowie zostali poczęstowani napojami (do wyboru kilka) oraz słodkimi przekąskami. Stewardesy były pomocne i widoczne. Czysto i miło. Polecam

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, AgnieszkaAWZ