“Skandaliczne łamanie prawa! Ignorancja klientów!”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 19 listopada 2020

Całkowite nie wywiązywanie się z obowiązków nałożonych prawem, w tym rozporządzeniem 261/04. Ignorowanie klientów. Jedno wielkie nieporozumienie.

Termin podróży: listopad 2020
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
1  Dziękujemy, tomaszd991

Zrecenzowano 8 września 2020

Czytając wcześniejsze opinie bardzo obawiałam się lotu szczególnie że był to mój pierwszy lot samolotem w życiu. Jednak ja nie mogę powiedzieć zupełnie nic złego na tą linie lotniczą. Lot nie był opóźniony, samolot był w bardzo dobrym stanie, dużo miejsca na nogi , cała załoga kulturalna, pomocna. Ciągle mówili jakieś ciekawostki o miejscach w których się znajdowaliśmy. Potrafili uspokoić podróżujących kiedy pojawiały się turbulencje. Jestem zadowolona z lotu w obydwie strony i cieszę się bardzo , że mam teraz pozytywne nastawienie do lotów samolotami - nie boje się :)!!

Termin podróży: wrzesień 2020
1  Dziękujemy, Kapucynka9
Zrecenzowano 31 sierpnia 2020

Lot bez problemów. Miła obsługa na pokładzie. Bezpłatna woda. Drobny, odpłatny catering. Wszystko ok.

Termin podróży: sierpień 2020
1  Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano 29 sierpnia 2020

Lot 7106 do Marsa Alam, 29.08.2020. Lot opóźniony.... 15 minut, co po drodze pilot nadrobił. W Boeingu 737-800 miejsca na nogi dosyć dla osoby normalnego wzrostu i wagi - 175 i 75 kg. Po drodze oferta kanapek, kawa, herbata, później Alkohole i papierosy Zoll frei. Obsługa uśmiechnięta, pomocna, polskojęzyczna. Bałem się, ale już wiem że nie ma co się źle nastawiać.

Termin podróży: sierpień 2020
Dziękujemy, SzymonS1109
Zrecenzowano 28 lipca 2020

Z powodu usterki samolotu lot opóźnił się o prawie 14 godzin. Pomimo wielokrotnych prób kontaktu z liniami SmartWings (on-line, drogą pocztową - pisma skierowane do siedziby w Warszawie oraz do siedziby głównej w Pradze) od października 2019 NIKT z Linii nie nawiązał ze mną kontaktu. Złożyłam wniosek do organu rozpatrującego tego typu sprawy ze względu na miejsce zdarzenia (w moim przypadku jest to Hiszpania), po otrzymaniu decyzji potwierdzającej prawo do odszkodowania kieruję sprawę do Sądu.

Termin podróży: październik 2019
    • Poziom komfortu foteli