“Szału nie ma, ale tragedii tez nie”
SmartWings — recenzja

Porównując tego przewoźnika do Enterair czy Smallpalent to wypada gorzej. Plus za wodę w kubeczkach za darmo i cukierki przy ładowaniu :) ceny w sklepiku wysokie. Na monitorach tylko instruktarze na początku lotu i tyle
Generalnie jak dla mnie do smallplanet daleko.

Dziękujemy, Colarz

Punktualnie i na czas . Mieliśmy miejsca 1a 1b- pierwszy rząd , co prawda trochę więcej miejsca na nogi , ale bardzo ciasno . Spokojny lot, zapowiedziane turbulencje, które w zasadzie nie były odczuwalne. Zdziwiło mnie ,że w trakcie lotu jeden z członków załogi wyszedł z kokpitu i uciął sobie dwukrotnie dłuższą pogawędkę z obsługą. Można przypuszczać ,że samolot leciał na autopilocie , w kabinie pilotów została co prawda druga osoba ,ale sytuacja jak dla mnie zdecydowanie mało komfortowa.

Dziękujemy, 586ewac

Gdyby nie ponad 2 godzinne opóźnienie byłaby wyższa ocena . Lot spokojny, łagodne lądowanie , miła załoga , czysto. Tyle ile trzeba przy charterze. Rozrywka to płaczące dzieci, ale cóż każdy chce mieć wakacje.

Dziękujemy, 586ewac

Podczas lotu na wakacje zaginął bagaż mojego dziecka. To były nasze pierwsze tego typu wakacje i przygotowania do nich trwały od dłuższego czasu, a tu takie rozczarowanie! Nikt nie potrafił nam udzielić żadnych informacji. Moje dziecko siedziało w hotelu i płakało bo nie miała kompletnie nic! Byłam zmuszona jeździć po Korfu i robić podstawowe zakupy zamiast cieszyć się wakacjami! w połowie wakacji W KOŃCU otrzymaliśmy informację , że walizka córki jest.....w Pradze. Dotarła do nas w przeddzień powrotu do domu. Za pomocą formularza online na stronie przewoźnika złożyłam reklamację w dniu 3 września, nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, a gdy zadzwoniłam do siedziby firmy w Czechach to Pani mi powiedziała, że mam cierpliwie czekać. Całkowity brak profesjonalizmu i poczucia odpowiedzialności!!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Maria H

ciasno upakowane siedzenia, mało uprzejma obsługa, kiepskie maszyny, najsłabszy punkt wakacyjnej podróży. Gorszy przewoźnik niż np. Enter Air.

Dziękujemy, JacekP1980