“Charter”
SmartWings — recenzja

Gdyby nie ponad 2 godzinne opóźnienie byłaby wyższa ocena . Lot spokojny, łagodne lądowanie , miła załoga , czysto. Tyle ile trzeba przy charterze. Rozrywka to płaczące dzieci, ale cóż każdy chce mieć wakacje.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, 586ewac

Podczas lotu na wakacje zaginął bagaż mojego dziecka. To były nasze pierwsze tego typu wakacje i przygotowania do nich trwały od dłuższego czasu, a tu takie rozczarowanie! Nikt nie potrafił nam udzielić żadnych informacji. Moje dziecko siedziało w hotelu i płakało bo nie miała kompletnie nic! Byłam zmuszona jeździć po Korfu i robić podstawowe zakupy zamiast cieszyć się wakacjami! w połowie wakacji W KOŃCU otrzymaliśmy informację , że walizka córki jest.....w Pradze. Dotarła do nas w przeddzień powrotu do domu. Za pomocą formularza online na stronie przewoźnika złożyłam reklamację w dniu 3 września, nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, a gdy zadzwoniłam do siedziby firmy w Czechach to Pani mi powiedziała, że mam cierpliwie czekać. Całkowity brak profesjonalizmu i poczucia odpowiedzialności!!

Termin podróży: sierpień 2019
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Maria H

ciasno upakowane siedzenia, mało uprzejma obsługa, kiepskie maszyny, najsłabszy punkt wakacyjnej podróży. Gorszy przewoźnik niż np. Enter Air.

Dziękujemy, JacekP1980

Był to bardzo przyjemny lot na trasie warszawa- enfidha i z powrotem. Lecieliśmy boeingiem 737-800. Samolot bardzo zadbany, duża ilość miejsca na nogi i bagaże. Ładowanie sprawne. Nie działo się nic do czego mógłbym się przyczepić.

Dziękujemy, 103michalk

Byłam bardzo zawiedziona liniami z których korzystałam pierwszy raz.Lot opóźniony z przyczyn technicznych, samolot który po nas przyleciał był z trasy i załoga musiała być zmieniona.Wylot opóźniony o 3 godziny oprócz tego międzylądowanie w Pradze gdzie była wymiana załoga oraz tankowanie samolotu które trwało godzinę.Zaloga małomówna nie bardzo interesowała się pasażerami.Nie polecam tych linii lotniczych.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Katarzyna W