“Bardzo pozytywnie”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 21 września 2019 z urządzeń przenośnych

Był to bardzo przyjemny lot na trasie warszawa- enfidha i z powrotem. Lecieliśmy boeingiem 737-800. Samolot bardzo zadbany, duża ilość miejsca na nogi i bagaże. Ładowanie sprawne. Nie działo się nic do czego mógłbym się przyczepić.

Termin podróży: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, 103michalk

Zrecenzowano 18 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam bardzo zawiedziona liniami z których korzystałam pierwszy raz.Lot opóźniony z przyczyn technicznych, samolot który po nas przyleciał był z trasy i załoga musiała być zmieniona.Wylot opóźniony o 3 godziny oprócz tego międzylądowanie w Pradze gdzie była wymiana załoga oraz tankowanie samolotu które trwało godzinę.Zaloga małomówna nie bardzo interesowała się pasażerami.Nie polecam tych linii lotniczych.

2  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 16 września 2019

Kolejny lot ze Smartwings, kiedyś Travel Service, 13 września do Burgas bardzo udany. Samolot czysty, fotele wygodne, miejsce na nogi jak to w samolocie, nie ma co narzekać, zawsze może być gorzej. Urozmaicona oferta menu, w porównaniu do poprzednich lat, duży plus za zmianę. Załoga z przodu miła, uśmiechnięta i sympatyczna, nie wiem jak z tyłu, ale zapewne też, bo leciałem z przodu. Kapitan robił zapowiedzi. Możliwość przeglądania mapy na telefonie, super sprawa, nie wiem czy ktoś jeszcze tak ma, płatne filmy, itp., ale lot na tyle krótki, że się nie opłaca w sumie kupować. Miło, że załoga chodziła w kuponami po starcie, jak ktoś zainteresowany. Oczywiście jak zwykle kubeczek wody w gratisie, przewaga na tle innych czarterów. Na kolejne wakacje tylko Smartwings, inne linie przepaść. Oby powrót też był taki udany. Wszystkim polecam

Termin podróży: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Misiek234
Zrecenzowano 13 września 2019

Podróż w obie strony pozytywnie. Choć Pani stewardesa na powrocie średnio uprzejma. Pilot na bieżąco informujący pasażerów- fanie, że Polak. W samolocie czysto. Przelot bez problemów.

Dziękujemy, madziara169
Zrecenzowano 13 września 2019

Niestety, przeloty czarterem liniami Smartwings były najsłabszym punktem super udanych wakacji na Krecie z Itaki. Samolot mały, wąskie siedzenia, ciasne przejścia, obsługa mało zainteresowana pasażerami. Na dodatek samolot niezbyt dokładnie sprzątany - w kieszeniach zużyte folie Al po czyichś kanapkach... Na szczęście lot spokojny, bez problemów. Wszystko przebiegało po prostu poprawnie, ani krok ponad to.

1  Dziękujemy, KATARZYNA1971