“udany lot”
SmartWings — recenzja

Podróż w obie strony pozytywnie. Choć Pani stewardesa na powrocie średnio uprzejma. Pilot na bieżąco informujący pasażerów- fanie, że Polak. W samolocie czysto. Przelot bez problemów.

Dziękujemy, madziara169

Niestety, przeloty czarterem liniami Smartwings były najsłabszym punktem super udanych wakacji na Krecie z Itaki. Samolot mały, wąskie siedzenia, ciasne przejścia, obsługa mało zainteresowana pasażerami. Na dodatek samolot niezbyt dokładnie sprzątany - w kieszeniach zużyte folie Al po czyichś kanapkach... Na szczęście lot spokojny, bez problemów. Wszystko przebiegało po prostu poprawnie, ani krok ponad to.

Dziękujemy, KATARZYNA1971

Linia lotnicza całkiem ok. " Komfort " lotu zależy od samolotu , jeśli trafi się na airbusa A 320 na dłuższej trasie to jest problem bo jest faktycznie ciasny. na długiej trasie można to odczuć. Leciałem czymś takim na Teneryfę parę lat temu i było pod koniec ciężko a nie jestem najwyższy . osoby powyżej 190cm na pewno będą miały duży problem z komfortem. W Beoning 737 jest trochę luźniej . Obsługa samolotów była ok, na trasie na Teneryfe dzieci dostawały dmuchany samolot z logo smartwings.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joker76ers
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przewoźnik obsługiwał loty z Tui, w którym wykupiliśmy w tym roku wakacje. Miałam z nim styczność po raz pierwszy i po raz pierwszy od wielu lat pojawiły się problemy. Lot Warszawa-Korfu - opóźnienie ponad 60 minut. Zero informacji, ludzie stali jak idioci przed gatem - okazało się, że załoga spóźniła się do pracy (przyczyny nie są mi znane). Po tej akcji byłam prawie pewna, że powrót nie odbędzie się zgodnie z planem. I rzeczywiście - Korfu-Warszawa opóźniony o 2 godziny. Powód podany przez załogę podczas kołowania - „duży ruch w powietrzu”. Nie mam kompetencji, by to kwestionować ale wiem, co widziałam - a widziałam ze na całym lotnisku Korfu wszystkie loty Smartwings były opóźnione, inni przewoźnicy (także ci tani typu EnterAir) latali bez zakłóceń. Nie wiem, o co z nimi chodzi, ale w przyszłości będę unikać jeśli tylko będę w stanie. Latałam już na wakacje m.in. z EnterAir i Ryanair Sun - nigdy nie było takich numerów. Smartwings był w tym roku częstym bohaterem internetowych tekstów o spoznieniach i wpadkach i najwyraźniej coś jest na rzeczy. Nie polecam.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marianna_Greenleaf
Zrecenzowano 10 września 2019

Zagubiono mój bagaż .odnalazł się w drodze powrotnej,Kwestia odszkodowania nikogo nie interesuje lub jest to kwota nie wiem na co, Tydzień wczasów bez bagażu koszmar. Lecz nikogo to nie obchodzi.Wszystkim będę odradzała ,nigdy nie polecę taką linią .Jest to niekompetentna firma.Wina jest lotu ,ale co ich to obchodzi

Dziękujemy, JUDYTA111