“NIGDY WIĘCEJ TEJ LINI LOTNICZEJ”
SmartWings — recenzja

Zagubiono mój bagaż .odnalazł się w drodze powrotnej,Kwestia odszkodowania nikogo nie interesuje lub jest to kwota nie wiem na co, Tydzień wczasów bez bagażu koszmar. Lecz nikogo to nie obchodzi.Wszystkim będę odradzała ,nigdy nie polecę taką linią .Jest to niekompetentna firma.Wina jest lotu ,ale co ich to obchodzi

Dziękujemy, JUDYTA111

Powrót z wakacji na Krecie. Charter dla Itaki. Samolot miał odlecieć o godz. 10.00. Pilot pokołował przez ponad 20 minut na pasie , po czym stwierdził , że skończył się jego czas pracy. Tak jakby nie wiedział o tym wcześniej , gdy pakowano nas do samolotu. Poza tym stewardesy mówiły o usterce technicznej. Po przewiezieniu nas z powrotem do terminalu , nikt nam niczego nie wyjaśnił. NIe było żadnego przedstawiciela,który by uprzedził ile to potrwa. Ostatecznie czekaliśmy przy gate'cie ponad 15 godzin. Płaczące dzieci i wkurzeni rodzice i dwa bony po 6 euro na jedzenie. Klimat taki , że gdy następnym razem ktoś zaproponuje mi podróż Smartwings/Czech Airlines , to będę wolał pójść na piechotę , niż mieć cokolwiek wspólnego z tą linią.Przypomniało mi się , że w drodze z Gdańska do Chanii siedziałem na zepsutym fotelu.

Termin podróży: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, hristo99

po 4 godzinach opoznienia w samolocie, na plycie lotniska w koncu samolot wystartował. Obsługa zaczęła sprzedaż napoi oraz przekąsek. Kanapek starczyło dla 3-4 pierwszych rzędów, reszta chipsy, orzeszki ... miejsca jeszcze mniej niż w innych tanich liniach, ale to nie miało wpływu na ocene. Coś za coś.

1  Dziękujemy, 597mariuszn
Zrecenzowano 8 września 2019

samoloty w dobrym stanie ,czysto fajna obsługa personelu pokładowego podają wodę za free w samolocie czysto

Dziękujemy, ola m
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot czysty, obsługa miła. Lot bez problemów.
W trakcie lotu serwowana gratis woda, za opłatą pyszne kanapki i zupka :)

Dziękujemy, Marcioszek1987