“Pełna porażka”
SmartWings — recenzja

Powrót z wakacji na Krecie. Charter dla Itaki. Samolot miał odlecieć o godz. 10.00. Pilot pokołował przez ponad 20 minut na pasie , po czym stwierdził , że skończył się jego czas pracy. Tak jakby nie wiedział o tym wcześniej , gdy pakowano nas do samolotu. Poza tym stewardesy mówiły o usterce technicznej. Po przewiezieniu nas z powrotem do terminalu , nikt nam niczego nie wyjaśnił. NIe było żadnego przedstawiciela,który by uprzedził ile to potrwa. Ostatecznie czekaliśmy przy gate'cie ponad 15 godzin. Płaczące dzieci i wkurzeni rodzice i dwa bony po 6 euro na jedzenie. Klimat taki , że gdy następnym razem ktoś zaproponuje mi podróż Smartwings/Czech Airlines , to będę wolał pójść na piechotę , niż mieć cokolwiek wspólnego z tą linią.Przypomniało mi się , że w drodze z Gdańska do Chanii siedziałem na zepsutym fotelu.

Termin podróży: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, hristo99

po 4 godzinach opoznienia w samolocie, na plycie lotniska w koncu samolot wystartował. Obsługa zaczęła sprzedaż napoi oraz przekąsek. Kanapek starczyło dla 3-4 pierwszych rzędów, reszta chipsy, orzeszki ... miejsca jeszcze mniej niż w innych tanich liniach, ale to nie miało wpływu na ocene. Coś za coś.

• Rozrywka w trakcie lotu
1  Dziękujemy, 597mariuszn
Zrecenzowano 8 września 2019

samoloty w dobrym stanie ,czysto fajna obsługa personelu pokładowego podają wodę za free w samolocie czysto

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, ola m
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot czysty, obsługa miła. Lot bez problemów.
W trakcie lotu serwowana gratis woda, za opłatą pyszne kanapki i zupka :)

Dziękujemy, Marcioszek1987
Zrecenzowano 5 września 2019

Pierwszy raz leciałam tymi liniami, na wakacje z biurem ITAKA. Muszę przyznać, ze miałam pewne obawy. W pierwszą stronę trochę starszy samolot Boeing 737-800. W drugą stronę trochę nowszy, ten sam model. Obsługa uprzejma i miła. Start, lot oraz lądowanie bez uwag. A że opóźniony o 50 min to chyba nie z ich winy, lecz z winy obsługi lotniska. Raczej polecam. Tylko niech samoloty wymieniają na nowsze ;)

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, EwaP476