“4 godziny w samolocie na lotnisku”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019

po 4 godzinach opoznienia w samolocie, na plycie lotniska w koncu samolot wystartował. Obsługa zaczęła sprzedaż napoi oraz przekąsek. Kanapek starczyło dla 3-4 pierwszych rzędów, reszta chipsy, orzeszki ... miejsca jeszcze mniej niż w innych tanich liniach, ale to nie miało wpływu na ocene. Coś za coś.

1  Dziękujemy, 597mariuszn

Zrecenzowano 8 września 2019

samoloty w dobrym stanie ,czysto fajna obsługa personelu pokładowego podają wodę za free w samolocie czysto

Dziękujemy, ola m
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot czysty, obsługa miła. Lot bez problemów.
W trakcie lotu serwowana gratis woda, za opłatą pyszne kanapki i zupka :)

Dziękujemy, Marcioszek1987
Zrecenzowano 5 września 2019

Pierwszy raz leciałam tymi liniami, na wakacje z biurem ITAKA. Muszę przyznać, ze miałam pewne obawy. W pierwszą stronę trochę starszy samolot Boeing 737-800. W drugą stronę trochę nowszy, ten sam model. Obsługa uprzejma i miła. Start, lot oraz lądowanie bez uwag. A że opóźniony o 50 min to chyba nie z ich winy, lecz z winy obsługi lotniska. Raczej polecam. Tylko niech samoloty wymieniają na nowsze ;)

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, EwaP476
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lot opóźniony, czekaliśmy w samolocie 50 minut, ale pilot w bardzo uprzejmy sposób o tym uprzedził, po czym w trakcie lotu skrócił opóźnienie do 20 minut. Samolot dość zużyty. Obsługa uprzejma.

Dziękujemy, DominikaF365