“dwa podejścia do lądowania”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 8 września 2019

samoloty w dobrym stanie ,czysto fajna obsługa personelu pokładowego podają wodę za free w samolocie czysto

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, ola m

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samolot czysty, obsługa miła. Lot bez problemów.
W trakcie lotu serwowana gratis woda, za opłatą pyszne kanapki i zupka :)

Dziękujemy, Marcioszek1987
Zrecenzowano 5 września 2019

Pierwszy raz leciałam tymi liniami, na wakacje z biurem ITAKA. Muszę przyznać, ze miałam pewne obawy. W pierwszą stronę trochę starszy samolot Boeing 737-800. W drugą stronę trochę nowszy, ten sam model. Obsługa uprzejma i miła. Start, lot oraz lądowanie bez uwag. A że opóźniony o 50 min to chyba nie z ich winy, lecz z winy obsługi lotniska. Raczej polecam. Tylko niech samoloty wymieniają na nowsze ;)

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, EwaP476
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lot opóźniony, czekaliśmy w samolocie 50 minut, ale pilot w bardzo uprzejmy sposób o tym uprzedził, po czym w trakcie lotu skrócił opóźnienie do 20 minut. Samolot dość zużyty. Obsługa uprzejma.

• Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, DominikaF365
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ogólnie przelot dobry po opóźnieniu, ale obsługa klienta PORAŻKA!!!! ZERO KONTAKTU PRAKTYCZNIE BRAK ZWROTNYCH INFORMACJI! nie polecam żebyście zostali zmuszeni do jakichkolwiek spraw.

Termin podróży: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, FilipK1313