“Pozytywne wrażenia”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Pierwszy raz leciałam tymi liniami, na wakacje z biurem ITAKA. Muszę przyznać, ze miałam pewne obawy. W pierwszą stronę trochę starszy samolot Boeing 737-800. W drugą stronę trochę nowszy, ten sam model. Obsługa uprzejma i miła. Start, lot oraz lądowanie bez uwag. A że opóźniony o 50 min to chyba nie z ich winy, lecz z winy obsługi lotniska. Raczej polecam. Tylko niech samoloty wymieniają na nowsze ;)

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, EwaP476

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lot opóźniony, czekaliśmy w samolocie 50 minut, ale pilot w bardzo uprzejmy sposób o tym uprzedził, po czym w trakcie lotu skrócił opóźnienie do 20 minut. Samolot dość zużyty. Obsługa uprzejma.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, DominikaF365
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ogólnie przelot dobry po opóźnieniu, ale obsługa klienta PORAŻKA!!!! ZERO KONTAKTU PRAKTYCZNIE BRAK ZWROTNYCH INFORMACJI! nie polecam żebyście zostali zmuszeni do jakichkolwiek spraw.

Termin podróży: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, FilipK1313
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Za parę dni minie rok odkąd złożyłem reklamację za opóźniony lot. Lot miał opóźnienie ok 4h, właściwy samolot nie doleciał z powodu problemów technicznych więc podesłali inny. Niby normalna rzecz, zdarza się, natomiast podejście na klienta co najmniej żenujące. Oczywiście złożyłem reklamację za pomocą wskazanego przez nich formularza, problem natomiast jest taki że na odpowiedź czekam w nieskończoność. Na formularz zero odpowiedzi poza automatem informującym cię że wiadomość dotarła i skontaktują się z tobą "asap"... Na www brak telefonu kontaktowego, właściwego do tych spraw. Pod każdym innym mówią, że to nie ich zakres i odsyłają do formularza na www. Dokładnie na ten sam na który nikt nie odpowiada. Zdecydowanie nie polecam.

Termin podróży: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, YorX85
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Po przeczytaniu komentarzy o złym stanie samolotu i dużych opóźnieniach mocno obawiałem się o swój lot zwłaszcza, że był to mój pierwszy lot, jak się okazało niepotrzebnie. Pierwszy lot na trasie Gdańsk - Dubrownik przebiegł bardzo pozytywnie. Jedyne do czego można się przyczepić to mało miejsca na nogi. Drugi lot, powrotny na trasie Dubrownik - Gdańsk był jeszcze lepszy od poprzedniego. Trafiliśmy na nowocześniejszy samolot, z większym miejscem na nogi, zostaliśmy poczęstowani darmową wodą. Oba samoloty czyste, schludne, zero opóźnień, lądowanie przed czasem, przemiła załoga. Pilot lądował i startował bardzo łagodnie. Polecam!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Bartek T