“Komunikacja dramatyczna”
SmartWings — recenzja

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Za parę dni minie rok odkąd złożyłem reklamację za opóźniony lot. Lot miał opóźnienie ok 4h, właściwy samolot nie doleciał z powodu problemów technicznych więc podesłali inny. Niby normalna rzecz, zdarza się, natomiast podejście na klienta co najmniej żenujące. Oczywiście złożyłem reklamację za pomocą wskazanego przez nich formularza, problem natomiast jest taki że na odpowiedź czekam w nieskończoność. Na formularz zero odpowiedzi poza automatem informującym cię że wiadomość dotarła i skontaktują się z tobą "asap"... Na www brak telefonu kontaktowego, właściwego do tych spraw. Pod każdym innym mówią, że to nie ich zakres i odsyłają do formularza na www. Dokładnie na ten sam na który nikt nie odpowiada. Zdecydowanie nie polecam.

Termin podróży: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, YorX85

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Po przeczytaniu komentarzy o złym stanie samolotu i dużych opóźnieniach mocno obawiałem się o swój lot zwłaszcza, że był to mój pierwszy lot, jak się okazało niepotrzebnie. Pierwszy lot na trasie Gdańsk - Dubrownik przebiegł bardzo pozytywnie. Jedyne do czego można się przyczepić to mało miejsca na nogi. Drugi lot, powrotny na trasie Dubrownik - Gdańsk był jeszcze lepszy od poprzedniego. Trafiliśmy na nowocześniejszy samolot, z większym miejscem na nogi, zostaliśmy poczęstowani darmową wodą. Oba samoloty czyste, schludne, zero opóźnień, lądowanie przed czasem, przemiła załoga. Pilot lądował i startował bardzo łagodnie. Polecam!

Dziękujemy, Bartek T
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pierwszy raz korzystaliśmy ze Smartwings.Do jak i z Pafos na Cyprze.Obsługa bardzo dobra i sympatyczna,komunikaty na bieżąco,samolot w dobrym stanie,na pokładzie czysto,punktualność.Zero problemów.

Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wszystko wyglądało dobrze, póki nie okazało się że jeden z systemów przeciw pożarowych w przestrzeni bagażowej uległ ponoć uszkodzeniu. 4 godziny opóźnienia, oraz czekamy już drugi dzień za naszym bagażem który gdzieś jest...... zerowe zaangażowanie lini lotniczej, by bagaże do nas dotarły oraz brak jakiejkolwiek informacji z ich strony.

1  Dziękujemy, Tomasz L
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Po uprzednim przeczytaniu recenzji, w większości negatywnych, byłam przerażona swoim nadchodzącym lotem. Co któraś osoba pisała o bardzo dużych opóźnieniach, złym stanie samolotu. Po odbytych lotach zarówno z WAW-CFU i z CFU-WAW byłam mile zaskoczona. Nie było żadnych opóźnień, a jeżeli chodzi o lot powrotny to wylądowaliśmy jeszcze przed czasem. Pilot, który nam się trafił w drodze powrotnej na bieżąco podawał informacje dot. lotu, był bardzo komunikatywny. Zostaliśmy również poczęstowani darmową wodą do picia. Miejsca na nogi rzeczywiście mało, ale niestety zawsze coś kosztem czegoś. Jeżeli ktoś ma duże wymagania polecam dopłacić do klasy komfort, tam na pewno będzie więcej miejsca na nogi :) Ogólnie na PLUS.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, szithapp3ns