“Wspaniałe linie lotnicze”
Singapore Airlines — recenzja

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lecąc z Gdańska do Sydney przez Copenhage i Singapur korzystaliśmy z linii lotniczej Syngapure Airlines - godne polecenia, obsługa BARDZO MIŁA, co chwile chodzili z jedzeniem, pytali jak się czujemy, może herbatkę, kawę, ciastko, uśmiechnięci, wszystko na czas, nawet bagaże dotarły w jedną i drugą stronę . Odprawili nas na 4 godziny przed odlotem i to bez problemu. Polecam!!!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Magda2653
  • Więcej języków

Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lot liniami Singapore Airlines nie był planowany i wynikał ze zmiany przelotu liniami PLL Lot. Komfort i poziom serwisu bardzo wysokie. Wygodne fotele, wystarczająco miejsca na nogi, zestaw do podróży przydatny. Mimo braku wcześniejszej rezerwacji posiłku wegetariańskiego, obsługa stanęła na wysokości zadania i znalazła odpowiednie dania. Chętnie skorzystamy z tych linii ponownie.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 15 maja 2019

Szybkie wejście na pokład, dzięki boarding groups mała kolejka w rękawie. Obsługa gate'ów i samolotu bardzo miła. Jedzenie przepyszne. System rozrywki pokładowej bardzo rozbudowany. Dużo muzyki, filmów, seriali oraz innych kategorii. Każdy znajdzie coś dla siebie. Minusem był brak filmów w języku polskim. Plusem było uniwersalne gniazdko elektryczne 230V a także zoptymalizowany do ładowania smartfonów lub tabletów port USB. Fotele bardzo wygodne, dużo miejsca na nogi. Ogromnym plusem Singapore Airlines jest to, że posiada on jedynie szerokokadłubowce nawet przy dwu godzinnych lotach. Według mnie, ta linia lotnicza nie ma wad...

• Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, MatiPagliani
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry serwis, smaczne jedzenie , punktualnie , dobre i świeże samoloty. Wszystko to powoduje ze jest to jedna z najlepszych linii na świecie , godna polecenia.

Dziękujemy, TommyKtw
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Bardzo uprzejmy personel pokładowy, samolot w należytym stanie, jedzenie smaczne, ale nie jakieś wow. Zdziwiło mnie, że w klasie biznes, na śniadanie podano do wyboru pieczywo lub croissanta z jakimiś powidłami. Nie jem pieczywa i zakończyłem lot bez śniadania. System rozrywki bardzo rozbudowany, fotele jak dla mnie za bardzo zabudowane przez co niestety do dyspozycji było tylko 2/3 okna.

Termin podróży: listopad 2018
    • Posiłki i napoje