“Wygoda ponad wszystko”
Singapore Airlines — recenzja

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Lecieliśmy w 5 osób w klasie ekonomicznej na trasie Franfurt New York. Przed tym lotem korzystaliśmy z usług wielu europejskich przewoźników. Do tego momentu wydawało się, że nic lepszego nie może się nam przytrafić. Nic bardziej mylnego. To co nas spotkało ze strony Singapore Airlines przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Opieka personelu perfekcyjna a do tego jeszcze doszły wrażenia kulinarne. Dodam tylko, że po głównym posiłku na deser dostaliśmy jeszcze lody.

Dziękujemy, Bogdan C

Zrecenzowano 4 grudnia 2017

Wszystko z tymi liniami jest na 100 %. Obsługa pokładowa na więcej niż 100%. Pięknie wyglądają, są pomocni zawsze. Zawsze będę brał pod uwagę Singapore Airlines jako priorytetowe linie.

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 3 października 2017

W dniu 5 września br. leciałem na trasie z Frankfurtu do Singapuru. Był to jeden z etapów podróży na wyspy południowego Pacyfiku. Lot odbył się zgodnie z planem. Lecieliśmy wygodnym, piętrowym samolotem całkowicie wypełnionym pasażerami. Miejsca były wygodne. O komfort podróży i wyżywienie dbała sprawna i bardzo miła obsługa samolotu. Mimo długiego lotu nie był on zbyt męczący, co pozwoliło nam kontynuować dalszą podróż do Brisbane

Dziękujemy, leszek955
Zrecenzowano 16 września 2017

Polecam. Wygodne miejsca, pyszne jedzenie. Nieograniczona liczba napojów, w tym przepyszny drink Singapur sling. Personel nawet w środku nocy bardzo życzliwy i pomocny.

Dziękujemy, Gabriela P
Zrecenzowano 1 września 2017

Bardzo miłe stewardess, doskonałe menu oraz drinki. Podczas lotu równie nie brakowało mi niczego - miałem koc, zagłówek oraz słuchawki do filmów

Dziękujemy, Damian S