“Jak na tanie linie lotnicze -relaksujący lot.”
Ryanair — recenzja

Nie są to najtańsze tanie linie lotnicze-wybraliśmy dlatego, że zyskaliśmy 12 godzin pobytu "tam" w stosunku do innych linii lotniczych. Plusy- punktualny wylot, uprzejma obsługa i przed wejściem na pokład i w czasie lotu, do tego spokojny lot i wyjątkowo delikatne lądowanie to dla mnie powód do prawie euforii ( nie lubię latać a podchodzenie do lądowania i samo lądowanie bardzo nie stresuje). Szybki wjazd bagaży na taśmę dopełnił miłego wrażenia.Minusy też były - ciasno , ale to standard, brak siatki nad stolikiem jest bardzo niewygodny, a kawa za swoją cenę powinna być jak portugalska, a nie była.Jak na drugi lot ( pierwszy był do Lizbony) była to całkiem udana podróż.

Dziękujemy, jolantag00
  • Więcej języków

Fajnie, punktualnie , szybko i bezproblemowo. Załoga miła i pomocna. Latam tymi liniami już któryś raz z rzędu i nie mam im nic do zarzucenia. Samoloty czyste , wszystko na medal.

Dziękujemy, jarek4431

Jak na "tanie linie" to bilety nie są zbyt rewelacyjnie tanie. Natomiast znacznie tańsze niż u konkurencyjnej firmy w tym samym okresie. Na lotnisku nigdy nie było problemu z wymiarami bagażu, nikt nie czaił się z przymiarką - w przeciwieństwie do konkurencyjnej firmy z Węgier. Samolot opóźniony około 40 minut, ale to sierpień, okres wakacyjny, więc tragedii nie było. Samolot zadbany, odstępy między siedzeniami ok. Ogólnie polecam

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, pebar72

Począwszy od lotniska początkowego, gdzie notorycznie panuje chaos i nikt nad tym nie panuje bo"tanio" to Ryanair równiez do tanich nie należy... No chyba że ta taniość polega na standardzie... . Bilety juz tanie raczej nie są i za każdy dodatkowy "pierdół" trzeba dopłacać, więc wychodzi jak normalnymi rejsowymi liniami. Mimo że schowki na bagaż sa prawie puste, to każą bagaz podręczny oddawac do luku. Pasażerowie po odprawie (przed wejściem na pokład) gromadzeni są w specjalnych boksach lub klatkach schodowych. Nikt nigdy nie wie która kolejka jest dla pasażerów z pierwszeństwem wejścia na pokład. Ostatnio trzy razy było zmieniane wyjście... Kapitan powitał wszystkich "Witam Państwa na pokładzie samolotu lecącego do Rzeszowa" - podczas gdy samolot miał lecieć do Bydgoszczy... Można sobie wyobrazić reakcję podróżnych...

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, kasia0610

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie dopuszczalna waga bagążu podręcznego -10 kg ,wymiary 55x40x 20 też były dobre.Poza tym można było mieć mała torebkę.Dodam w tym miejscu taką radę dotyczącą ewentualności nie dotarcia bagażu z pasażerem.Gdy wyjeżdzamy z żoną pakujemy sie w ten sposób-do bagażu podręcznego wkładamy piżamy,niezbędne leki i po jednej lub dwie koszulki. Bagaz w walizkach robimy w ten sposób,ze w każdej walizce jest połowa odzież żony,połowa mojej.

Dziękujemy, tes215