“Recenzja Linii Ryanair Sun”
Ryanair — recenzja

Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie dopuszczalna waga bagążu podręcznego -10 kg ,wymiary 55x40x 20 też były dobre.Poza tym można było mieć mała torebkę.Dodam w tym miejscu taką radę dotyczącą ewentualności nie dotarcia bagażu z pasażerem.Gdy wyjeżdzamy z żoną pakujemy sie w ten sposób-do bagażu podręcznego wkładamy piżamy,niezbędne leki i po jednej lub dwie koszulki. Bagaz w walizkach robimy w ten sposób,ze w każdej walizce jest połowa odzież żony,połowa mojej.

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, tes215
  • Więcej języków

Zrecenzowano 9 września 2019

Szybko, sprawnie i na czas, nie mam zastrzeżeń do lotu. Za taką cenę było dobrze. Wymagania gabarytowe bagażu kabinowego jak u większości.

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, Pawik_78
Zrecenzowano 8 września 2019

Zupełnie nie wiem, dlaczego Ryanair określa się pojęciem "tanie linie". Może chodzi o to, że standard jest tani, ale nie bilety. Za wszystko każą sobie płacić i ja rozumiem, przecież nikt nie pracuje dla idei, ale dlaczego takie banały w marketingu? Jeśli chciałbym nieć taki standard jak w regularnych linach z bagażem rejestrowym włącznie, to "tanie linie" kosztowałby więcej niż regularne. Samoloty zawsze się spaźniają(przynajmniej kiedy ja lecę), pasażerowie gromadzeni są w specjalnych boksach, dla obsługi w gatesach najważniejsze jest by podróżny nie miał 2 cm większego bagażu a jeśli już to kosztuje to fortunę, pasażerowie dokonujący odprawy a nie chcący płacić kolejnych pieniędzy za wybór miejsca rozsadzani są po całym samolocie a schowki na bagaż są prawie puste, bo każą oddawać bagaż podręczny do luku. Nie polecam, ja skorzystam tylko wtedy, jeśli nie będę miał innego wyjścia

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano 5 września 2019

Linia lotnicza to niby tanie latanie. Ale za bagaż rejsowy trzeba dodatkowo słono zapłacić. Są do tego absurdalne wymagania gabarytowe. Niestety ale jadąc na wakacje nie można poprzestać na bagażu kabinowym ze względu na przepisy dot. wnoszenia różnych rzeczy na pokład samolotu. Tak nie wolno posiadać pilniczka do paznokci, pensety, kosmetyków w ilości większej niż 10 ml opakowanie,itd. A niby jak mam to przewieść gdy nie ma bagażu poza kabinowym??

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Elżbieta S
Zrecenzowano 4 września 2019

Na wstępie zaznaczyć pragnę, że Ryanair nie jest żadną tanią linią, chyba że chce się mieć miejsce stojące koło kibla. Wystarczy dodać miejsce, bagaż i już mamy cenę porządnej linii lotniczej. Na moje nieszczęście, żadna z nich nie obsługiwała kierunku, w którym miałem udać się konkretnego dnia. Cudów się nie spodziewałem, ale czy te samoloty bywają kiedykolwiek nieopóźnione? Brak informacji, to u nich standard. O syfie w samolocie nawet nie chce mi się wspominać. Jeśli macie taką możliwość, omijajcie. Ja lot powrotny specjalnie przełożyłem, żeby nie lecieć tym czymś.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, OnAir63414944265