“Bardzo budżetowe linie”
Ryanair — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019

Zastanawiam się kiedy dojdzie do sytuacji, że nic nie będzie można wnieść na pokład samolotu. Kiedyś kupowało się walizki z wymiarami dostosowanymi do tanich linii lotniczych, to już przeszłość, teraz nawet te małe walizeczki podlegają dodatkowym opłatom. Dobrze, że są takie linie ale jak masz bagaż to czasem okazuje się, że jeśli na danej trasie jest dostępna tradycyjna linia to lepiej sprawdzić oferty. Do szału doprowadza mnie sprzedaż loterii. Zawsze jak latam ryanairem to staram się aby przeleciało to jak najszybciej, słuchawki, muzyka, film. To pewnie wymogi lotnisk ale tragedią jest jazda i siedzenie w autobusie jak do drzwi lotniska jest kilkadziesiąt metrów.

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, arek_moto
  • Więcej języków

Zrecenzowano 2 września 2019

W pierwszej kolejności podano 40 minutowe opóźnienie - ok, lecz o rzekomej godzinie, wszyscy ustawiający się w kolejce, czekaja kolejne 40 min a kobiety sprawdzające bilety glupio sie smieja jakby nie ogarnialy sytuacji. Po wejściu do samolotu informacja, że czekamy jezcze 1h 20 minut, oczywiście dolecielismy 2 h 45 minut później, czyli tak, by nie przekroczyć 3 godzin i nie wołać o odszkodowanie. Następnie, zmęczeni oraz głodni wyciągamy swoje walizki, które zostały zdewastowane mimo zabezpieczeń. Jestem ciekaw jak rozpatrzą reklamacje, lecz nie ma to wpływu na to, że nigdy wiecej z usług ryanaira nie skorzystam i stanowczo odradzam.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Samolot w bardzo dobrym stanie. Lot bez opóźnienia. Przesympatyczny steward o świetnym poczuciu humoru. Wygodnie, bagaż dotarł cały.

Dziękujemy, DominikaF365
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W drodze powrotnej z Turcji do Polski bardzo byliśmy zawiedzeni ponieważ po wyjściu z samolotu otrzymaliśmy 4 zniszczone walizki( urwane rączki, dziura w walizce, wgniecenia). Pozatym w samolocie było bardzo brudno na miejscach siedzących były okruchy i papierki. Nie polecam

Dziękujemy, Marysia B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Lot przebiegł bez problemów.Po godzinie byliśmy już na lotnisku we Lwowie.Obsługa przyjemna i pomocna w razie jakichkolwiek problemów.

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje