“Porażka”
Ryanair — recenzja

Zrecenzowano 2 września 2019

W pierwszej kolejności podano 40 minutowe opóźnienie - ok, lecz o rzekomej godzinie, wszyscy ustawiający się w kolejce, czekaja kolejne 40 min a kobiety sprawdzające bilety glupio sie smieja jakby nie ogarnialy sytuacji. Po wejściu do samolotu informacja, że czekamy jezcze 1h 20 minut, oczywiście dolecielismy 2 h 45 minut później, czyli tak, by nie przekroczyć 3 godzin i nie wołać o odszkodowanie. Następnie, zmęczeni oraz głodni wyciągamy swoje walizki, które zostały zdewastowane mimo zabezpieczeń. Jestem ciekaw jak rozpatrzą reklamacje, lecz nie ma to wpływu na to, że nigdy wiecej z usług ryanaira nie skorzystam i stanowczo odradzam.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maciej K
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Samolot w bardzo dobrym stanie. Lot bez opóźnienia. Przesympatyczny steward o świetnym poczuciu humoru. Wygodnie, bagaż dotarł cały.

Dziękujemy, DominikaF365
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W drodze powrotnej z Turcji do Polski bardzo byliśmy zawiedzeni ponieważ po wyjściu z samolotu otrzymaliśmy 4 zniszczone walizki( urwane rączki, dziura w walizce, wgniecenia). Pozatym w samolocie było bardzo brudno na miejscach siedzących były okruchy i papierki. Nie polecam

Dziękujemy, Marysia B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Lot przebiegł bez problemów.Po godzinie byliśmy już na lotnisku we Lwowie.Obsługa przyjemna i pomocna w razie jakichkolwiek problemów.

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W obie strony lot spokojny i wszystko przebiegało zgodnie z planem. Niewielkie (20 min) opóźnienie nadrobione w czasie lotu. Personel miły i uczynny. Bez niespodzianek

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, Jarek S