“Normalka”
Ryanair — recenzja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lot przebiegł spokojnie mimo że na początku mieliśmy małe odstępstwo od czasu lotu to na miejscu byliśmy o czasie.Lot z małym zainteresowaniem obsługujących .

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, KrzysztofK5482
  • Więcej języków

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo szybka i sprawna odprawa zarówno we Wrocławiu jak i na Rodos. Podróż w zasadzie bez sensacji, przeloty planowe, bez spóźnień. Obsługa miła, sprawna, reaguje na prośby pasażerów. Odprawa odbyła się dosyć szybko, bez problemów

Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Lot spokojny, punktualny odlot i przylot.
Kabina posprzątana, komfortowe odległości pomiędzy fotelami.
Miła obsługa pokładowa.
Wszystko w najlepszym porządku, polecam.

Dziękujemy, WP_turysta
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

wszystko przebiegało zgodnie z planem ,lecz! niestety obsługa osobista w Krakowie nie jest już tak miła jak w Maladze w locie powrotnym ,tam miło obsługują ludzi a u nas problemy ,stres i cała reszta -brak im zachodu niestety.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, m_nocon74
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

sfrustrowani, mali i w sumie podli ludzie pracowali dla ryanair 20 sierpnia rano w modlinie
wiedzieli że oddaliśmy bagaż rejestrowy i jesteśmy w strefie kontroli bezpieczeństwa która przebiegała bardzo powoli (2 stanowiska z 4) a mimo to (bez wezwania nas przez megafony) zamknęli odprawę i nie pozwolili nam wejść na pokład
jeśli tak bardzo im się spieszyło to mogli podejść 50 metrów (odległość od bramki do kontroli w modlinie) i nas wywołać
podejrzewam że mogli mieć overbooking i szukali pasażerów których nie zabiorą aby uniknąć kar
zero przyzwoitości zero pomocy zero poczucia że pasażer jest klientem
mali frustraci pewnie trafią kiedyś na sobie podobnych i poczują co robią innym

Dziękujemy, Anna J