“Loty towarowe”
Ryanair — recenzja

Zrecenzowano 14 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lotnisko zatłoczone, gorąco, oczywiście godzinne opóźnienie, po odprawie w bramce 30 min czekania na schodach ściśnięci jak sardynki, low cost i niestety low quality. Jak lecę tymi liniami to zawsze jest koszmarna podróż.

Dziękujemy, z z
  • Więcej języków

Zrecenzowano 13 grudnia 2017

To moja kolejna podróż tymi liniami. Samolot nowy, więcej miejsca na nogi /171cm/ obsługa na 5+, spóźnienie ok.10min co na trasie 4tys km jest wynikim b.dobrym.
Jedyny minus to to że w obie strony dostaliśmy z mężem miejsca w różnych rzędach. Ale wiele osób tak miało i pozamienialiśmy się. Turbulencje okropne, ale to nie wina linii ale złej pogody. Polecam.

• Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład (np. przebieg, jakość obsługi na bramce)
Dziękujemy, wiecho62
Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Teoretycznie miałem mieć bagaż podręczny wraz ze mną w samolocie a obsługa zażądała oddania go bezpłatnie do luku. Wszystko ok, ale musiałem potem czekać godzinę na jego odbiór.
Przez to spóźnienie na autobus i praktycznie stracony dzień w Rzymie.

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 12 grudnia 2017

Lot jak loat, nic spacjal;nmego biorac pod uwage oczekiwania. Porzadne tanie linie. Lot o czasie, byla loteria. Nic nie wygralam

• Posiłki i napoje
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład (np. przebieg, jakość obsługi na bramce)
Dziękujemy, PatrycjaM
Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lot z Frankfuru do Krakowa 10.12.2017 nie odbył się. Na początku opóźnienie. Po kilku godzinach postój w autobusie przed samolotem. Nikt nie udziela informacji. Po dłuższym czasie powrót na lotnisko. I żadnej informacji. Próba zmiany lotu. Nie udana. Brak pomocy. Brak informacji. Raczej nigdy wiecej nie skorzystam z tej linii.

Dziękujemy, Highlander2one