“Dłuuuugi przelot do Bangkoku.”
Qatar Airways — recenzja

Zrecenzowano 7 listopada 2017

Kupiliśmy bardzo tani bilet z Berlina do Bangkoku. Taniość tego przelotu polegała na tym, że mieliśmy międzylądowanie w Doha/ Katar/. Przelot rewelacja, pobyt w Katarze trwał 12 godzin. Mieliśmy nadzieję, że w tym czasie zwiedzimy Katar, ale mały szkopuł- nie otrzymaliśmy wizy. Do wizy konieczne jest zaproszenie albo rezerwacja hotelu.

Dziękujemy, Waldiosa7

Zrecenzowano 6 listopada 2017

Miejsca przestronne, samolot nowy. Jedzenie smaczne. Rozrywka pokładowa na odpowiednim poziomie. Wszystko byłoby na najwyższym poziomie gdyby nie to ,że podczas lotu stewardessa zapomniała podać nam kolację. Musieliśmy się o nią upomnieć. Linia lotnicza aspirująca do najlepszej na świecie na takie pomyłki nie może sobie pozwolić.

Dziękujemy, LSNACK
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre linie lotnicze. Od samego pobytu na lotnisku po wylondowanie. Na pokładzie samolotu w klasie ekonomicznej przekąski, napoje, jedzenie bardzo dobre. Dla komfortu słuchawki, muzyka, filmy, programy, koc, poduszka. Bardzo miła obsługa. Na pewno gdy w danym kierunku będzie możliwość lotu tymi liniami będziemy je wybierać.

1  Dziękujemy, Łukasz L
Zrecenzowano 22 września 2017

Bardzo miła obsługa. Koc, poduszeczka i słuchawki. Do wyboru muzyka, filmy, gry. Napoje oraz jedzenie bardzo dobre. Podczas rezerwacji można wybrać dietetyczny posiłek, np. dla diabetyków lub vege.

Dziękujemy, Agnes535
Zrecenzowano 8 września 2017

Od początku każdy czuje się dopieszczony, czy to dorosły czy dziecko. Koce, poduszki, osobiste słuchawki i telewizorek w każdym siedzeniu. Catering i napoje. Obsługa na szóstkę z plusem :-)

Dziękujemy, monka2015