“Przyjemny lot ”
Nouvel Air Tunise — recenzja

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lot tą linią wspominam bardzo dobrze. Standard podobny do Ryanaira lub Norwegiana. Fotele wygodne, wszystko sprawne. Przez cały lot na monitorach pokazywana była trasa. Instruktaż bezpieczeństwa wyświetlony w formie animacji. Okna mieliśmy okropnie brudne, a moja siostra po raz pierwszy leciała nocą i jej marzeniem było zobaczyć miasta z góry, nie wyszło. Stewardzi nieprzyjemni, nie dało się wyjść do toalety bez dziwnych spojrzeń.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, hejka-kinia

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Lot liniami Nouvelair był jednym z moich wielu lotów, jednak tak tragicznego sposobu podchodzenia do lądowania nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Pilot bardzo gwałtownie obniżał samolot, będąc na wysokości 300 m mocno skręcał raz w jedną, raz w drugą stronę. Samolot znajdował się niecały kilometr nad ziemią, podczas gdy na monitorach wyświetlała się informacja, że już dawno minęliśmy Warszawę i wylatujemy za granicę Polski! Turbulencje tragiczne, ludzie przerażeni, nikt z załogi nie raczył nas uspokoić. Znajdowalismy się w powietrzu, a w pewnym momencie usłyszeliśmy wielki huk i mieliśmy wrażenie "zderzenia z ziemią", co niektóre osoby mylnie zinterpretowały jako lądowanie.
Poza tym, siedzenia bardzo niewygodne, praktycznie brak jest miejsca na nogi. Uboga oferta napojów i przekąsek-nijak ma się do udostępnionego pasażerom "menu". Ogólnie, bardzo niepokojąco, nieprzyjemnie, niewygodnie. Następnym razem przy wyborze miejsca na wakacje upewnię się, że lot nie będzie miał nic wspólnego z tymi liniami.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Hannnna93
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Super lot, spokojny, bez żadnych problemów, tymbardziej, że leciała z nami Pani pilot,
co rzadko spotykane

Termin podróży: lipiec 2019
    • Posiłki i napoje
Dziękujemy, Katka50
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Czarter wykonany bardzo sprawnie, bez opóźnień. W maszynie czysto, wszystko na miejscu. Korzystaliśmy z tego czarteru już trzeci raz - jesteśmy zadowoleni.
Inna sprawa to mała ilość miejsca na nogi - tak skonstruowano samoloty na krótkie trasy niestety...Linia lotnicza nie ma w tym przypadku nic do dyskusji.

Termin podróży: lipiec 2019
1  Dziękujemy, abata2017
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Lot w obie strony super,przemiła obsługa. Latałam z niimi trzy lata z rzędu i byłam bardzo zadowolona.Polecam te linie

Termin podróży: wrzesień 2018
    • Posiłki i napoje