“Get Jet Airlines for NORWEGIAN”
Norwegian — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019

737-300 stary samolot z rzędami siedzeń ustawionymi tak blisko siebie że trudno było zająć miejsce. Jeszcze trudniej było wytrzymać w niekomfortowej pozycji 2 godziny lotu. Siedzenia poniszczone , miejsce obok miało oderwane siedzisko. Do tej pory wszystkie samoloty były wystarczająco dobre lecz ten ostatni nie i mam nadzieję że to jednostkowy przypadek. Mimo tej wpadki polecam podróże tą linią , są punktualni i nigdy nie było problemów, dlatego ogólna ocena b.dobra.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, DzWojtek
  • Więcej języków

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Po raz pierwszy leciałem tymi liniami lotniczymi. Niestety, ale trochę się na tej linii zawiodłem. Już na początku okazało się, że planowany wylot o 17.25 został przesunięty na 19.05 (muszę dodać, że w tym dniu wszystkie loty tej linii były poprzesuwane o kilka godzin). Odprawa wprawdzie przebiegła dość szybko, ale dotarcie do samolotu było chyba dodatkową atrakcją - zmieniono gate, mimo iż samolot i tak stał przy innym gate. Po wejściu do samolotu okazało się, że nie jest zbyt czysto. Na podłodze leżały resztki po przednim locie (w obie strony tak było), a więc personel nie zdążył posprzątać. Obsługa na pokładzie była bardzo sympatyczna i starała się robić jak najlepsze wrażenie. Sam lot przebiegał sprawnie, a piloci wykazali się dobrymi umiejętnościami. Mimo tych uwag, warto chyba lecieć tymi liniami, zwłaszcza z dziećmi (obowiązuje ulga UNDER 25). Zapewne jeszcze skorzystam z tych linii, być może na lotach międzykontynetalnych.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, 841tomekm
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Nie ma się co rozpisywać latam tylko tymi liniami nigdy nie miałem jakiś przykrych doświadczeń wiec polecam te linie.....

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, Jerzy S
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Polecam podróżowanie tą linią. Bardzo miła obsługa. Lecieliśmy z małym synkiem, obsługa naprawdę na wysokim poziomie.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, KubaChy
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tanie polaczenie lotnicze po miedzy islandia a hiszpania ktore zajelo 4 godz , godne polecenia ( szczegolnie po upadku islandzkiego wow)

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, M5741ENdaniell