“Niemiecka nuda”
Lufthansa — recenzja

Lot zapowiadał się dobrze bo samolot to AirBus A380-800, niestety do pełni szczęścia zabrakło czegoś co umili lot.
Kolekcja filmów i muzyki - porażka, nie działający podgląd kamer (poza jedną z ogona) i parametrów lotu (poza pozostałym czasem żadne inne parametry lotu się nie wyświetlały).
Słuchawki odebrali mi na 30min przed lądowaniem.
Brak gniazd do ładowarek - nawet USB.
Kibelki z jedynie przyczepionym do kranu dozownikiem mydła odstraszają od odświeżania twarzy czy nawet mycia rąk, Umywalka zapchana.
Trochę już zjechany ten samolot.
Ale terminowość lotu i porządek na pokładzie iście niemiecki - pod tym kątem polecam.

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Puchal7
  • Więcej języków

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

We Frankfurcie odprawiłem się błyskawicznie, obsługa Lufthansy zarówno na lotnisku jak i w samolocie bardzo miła, uprzejma. Polecam byłam bardzo miło zaskoczona.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Mroozik
Zrecenzowano 4 września 2019

Samolot wystartował z półgodzinnym opóżnieniem ze wzgladu na problem techniczny który został szybko rozwiazany ,lot w przyjemnej atmosferze obsługa miła i pomocna

Termin podróży: styczeń 2019
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniały lot w buisness class.

Lounge w San Francisco zaskoczyła nas .
Restauracja rewelacyjna, wspaniałe wina i potrawy.
Nowocześnie przyrządzone i podane.
Super zmiana , pare lat temu było tu nieciekawie, dzis polecamy serdecznie.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Julietverner
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot przebiegał bez większych zakłóceń, jednak wystartowaliśmy z 1,5h opóźnieniem, co spowodowało, że spóźniliśmy się na kolejny lot. Posiłki na pokładzie były okropne, ostatnie rzędy nie miały żadnego wyboru dań. Cena przelotu bardzo wysokie co do zaproponowanych usług.

Termin podróży: sierpień 2019
1  Dziękujemy, Michal274812