“Lot biznesowy do Monachium”
Lufthansa — recenzja

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Dwa loty do Monachium i z powrotem do Poznania. Same loty krótkie, bo trwały tylko godzinę. Odprawa szybka. Na pokładzie miła obsługa. W czasie tak krótkiego lotu podano jedzenie i picie. Lufthansa jak to Lufthansa, myślę, że jedna z najlepszych linii lotniczych.

Dziękujemy, Remi888
  • Więcej języków

Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Wszystko w porządku. W trakcie lotu poczęstunek i możliwość dokupienia czegoś więcej. Obsługa miła i profesjonalna. Jak to w klasie ekonomicznej, mało miejsca na nogi.

Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Lot w klasie biznes to zupełnie inna bajka niż loty klasą economy. Warto sprawdzać i porównywać ceny, bo ostatnio kupowałem bilet powrotny na klasę biznes taniej niż premium economy. Pełny komfort, wspaniała obsługa i co tak naprawdę bezcenne na tak długiej trasie to łóżko. Rozkładamy fotel na płasko, poducha i śpimy. Rewelacja.

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Lot odbył się bez żadnych problemów, żadnych opóźnień. Wszystko jasne i konkretne. Leciałem z przesiadką i na żadnym lotnisku nie spotkaliśmy się z utrudnieniami.
Miła obsługa. Pierwszy raz leciałem linią lotniczą w której jedzenie i picie są wliczone w cenę biletu. Myślę że płacąc setki złotych na lot powinno tak być w każdej linii. W Lufthansa każdy pasażer dostaje przekąskę lub słodkie, oraz dowolny napój z dostępnych na pokładzie, w tym alkohole.
U konkurencji płacąc 30 zł za piwo i orzeszki otrzymałem niedobre, ciepłe piwo w puszcze 0,33 i garstkę orzeszków. Pierwszy raz widziałem tak malutką paczuszkę :D

Dziękujemy, Piotr_Maja
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Czysto na lotnisku i w samolocie, wygodne skórzane siedzenia, smaczna kanapka, eleganckie i miłe stewardessy. Wylot z lekkim opóźnieniem. Przylot do Warszawy o czasie, ale przez 15 minut czekaliśmy na płycie na zwolnienie rękawa, który był blokowany przez poprzedni, spóźniony samolot Lufthansy z Frankfurtu. Bagaż doleciał.

Dziękujemy, Andrzej R