“Wzorowo”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 13 września 2019

Wczorajszy lot do ORD (12.35) bardzo udany samolot pięknie ozdobiony w narodowych barwach co naprawde cieszy oko:) załoga bardzo uprzejma i zainteresowana pasażerami :) sam lot do ORD bez żadnej turbulencji.Smaczne posiłki risotto oraz kurczak z kopytkami i piersią z kurczaka
i marchew z groszkiem.
Naprawde bardzo dobrze się leciało :) 5⭐

Dziękujemy, IK1922

Zrecenzowano 11 września 2019

Spokojnie i wygodnie.W miłej atmosferze. Bez jakichkolwiek opóźnień. Miła , sympatyczna i bardzo pomocna obsługa.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, BarbaraBrodzka
Zrecenzowano 10 września 2019

Terminowo, sprawny boarding, uprzejma obsługa. Na trasie Warszawa- Wenecja było dość zimno w samolocie - dostałam pled do okrycia i poduszeczkę:)

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano 10 września 2019

Lot odbył się bez problemów, wystartowaliśmy i wylądowaliśmy na czas,
Lot był wygodny, przemiła obsługa, dobre jedzenie

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 9 września 2019

Poranny wylot z Rzeszowa przez Warszawę do Gdańska i wieczorny powrót do Rzeszowa. Pierwsza część podróży odbyła się Embraerem, a następnie przesiadka na turbośmigłowego Dasha. Nie było pełnego obłożenia na wszystkich trasach, dzięki czemu dwukrotnie siedziałem sam, a co za tym idzie miałem zdecydowanie więcej miejsca. Poczęstunek typowy: woda i batonik/żelki. Loty odbyły się bez opóźnień. Podczas długiej przesiadki w Warszawie (3 godziny) skorzystałem z saloniku Polonez (wymieniłem punkty Miles and More dzień wcześniej).

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround