“Spokój i wygoda”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 11 września 2019

Spokojnie i wygodnie.W miłej atmosferze. Bez jakichkolwiek opóźnień. Miła , sympatyczna i bardzo pomocna obsługa.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, BarbaraBrodzka

Zrecenzowano 10 września 2019

Terminowo, sprawny boarding, uprzejma obsługa. Na trasie Warszawa- Wenecja było dość zimno w samolocie - dostałam pled do okrycia i poduszeczkę:)

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano 10 września 2019

Lot odbył się bez problemów, wystartowaliśmy i wylądowaliśmy na czas,
Lot był wygodny, przemiła obsługa, dobre jedzenie

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 9 września 2019

Poranny wylot z Rzeszowa przez Warszawę do Gdańska i wieczorny powrót do Rzeszowa. Pierwsza część podróży odbyła się Embraerem, a następnie przesiadka na turbośmigłowego Dasha. Nie było pełnego obłożenia na wszystkich trasach, dzięki czemu dwukrotnie siedziałem sam, a co za tym idzie miałem zdecydowanie więcej miejsca. Poczęstunek typowy: woda i batonik/żelki. Loty odbyły się bez opóźnień. Podczas długiej przesiadki w Warszawie (3 godziny) skorzystałem z saloniku Polonez (wymieniłem punkty Miles and More dzień wcześniej).

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna podróż . Dużo miejsca , miła obsługa bardzo dobre jedzenie . Podróż mimo , że trwała wiele godzin to zupełnie nie była męcząca . Dobre filmy , książka miłe wino i nawet się nie spostrzegliśmy a samolot zaczął schodzić do lądowania. Namawiam wszystkich do podróżowania klasą premium .

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, marzannak2015