“spokojny, wygodny lot do Toronto”
LOT Polish Airlines — recenzja

Lot odbył się bez problemów, wystartowaliśmy i wylądowaliśmy na czas,
Lot był wygodny, przemiła obsługa, dobre jedzenie

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Aleksandra W

Poranny wylot z Rzeszowa przez Warszawę do Gdańska i wieczorny powrót do Rzeszowa. Pierwsza część podróży odbyła się Embraerem, a następnie przesiadka na turbośmigłowego Dasha. Nie było pełnego obłożenia na wszystkich trasach, dzięki czemu dwukrotnie siedziałem sam, a co za tym idzie miałem zdecydowanie więcej miejsca. Poczęstunek typowy: woda i batonik/żelki. Loty odbyły się bez opóźnień. Podczas długiej przesiadki w Warszawie (3 godziny) skorzystałem z saloniku Polonez (wymieniłem punkty Miles and More dzień wcześniej).

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Bardzo przyjemna podróż . Dużo miejsca , miła obsługa bardzo dobre jedzenie . Podróż mimo , że trwała wiele godzin to zupełnie nie była męcząca . Dobre filmy , książka miłe wino i nawet się nie spostrzegliśmy a samolot zaczął schodzić do lądowania. Namawiam wszystkich do podróżowania klasą premium .

Termin podróży: listopad 2018
Dziękujemy, marzannak2015

Wylot miał być o 14, samolot odleciał o 21. 7 godzin na małym lotnisku. Jak to mówią, LOT = Later Or Tomorrow Ale zapewnili wodę oraz posiłki.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, ComfortMat
Zrecenzowano 4 września 2019

Lot opóźniony około 40 minut. Okazało się ,że podstawiono samolot innych linii. Dobrze ,że lot odbywał się w godzinach wieczornych,dzięki czemu większą jego część mogliśmy przespać.Samolot mało komfortowy, na szczęście lot niezbyt długi :)

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Marcia1803