“Lot-em bliżej”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny przelot z Lot-em, nie ostatni zapewne. Wszystko na najwyższym poziomie. Fantastyczna obsługa. Polecam

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, o_malgos

Zrecenzowano 1 września 2019

To przyjemność podróżować lotem. Zarówno w jedną i drugą stronę bez żadnych zakłóceń z przesympatyczną załogą i personelem pokładowym

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, katarzyna w
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Przelot samolotem Dreamliner PLL Lot, samolot punktualny. Na pokładzie w miarę dobry serwis, główny posiłek oraz na godzinę przed lądowaniem kanapka i deser. Napoje jak woda, soki, cola, kawa oraz wino czerwone i białe dostępne w ramach biletu. Napoje alkoholowe mocne płatne w klasie ekonomicznej.Rozbudowany system rozrywki pokładowej ale niestety filmy się zacinają.

• Poziom komfortu foteli
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Krzysztof_Ksieski
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Drogie bilety, a komfort podróży mniejszy niż w taniej linii lotniczej. LHR godziny wieczorne do rękawa podstawia się B737 SP-LWE w barwach New Gen, czyli PLL LOT. Wprawiając w osłupienie moja osobę i powołując zapewne niezła bekę obsługi naziemnej oraz załogi samolotu LH siedzących obok w nowym A320 NEO i patrzących na tego trupa. Wchodząc na pokład tego 16 letniego zabytku nie mogłem się powstrzymać od zadania pytania stewardowi: „czy LOT zmienił barwy”. W odpowiedzi: „nie zdążyliśmy przemalować”. W środku brudno ( znaczy coś tam robili logo LOTu i takie tam, ale dawno nikt tam dokładnie nie sprzątał), fotele stare i niewygodne. Miejsca na nogi równie mało, jak w linii niskobudżetowej. Oświetlenie kabiny pozostawia dużo do życzenia (przepalone, zapalające się i gasnące lampy). Bardzo żałuje że wybrałem LOT cena wyższa niż w taniej linii, a komfort gorszy. Jeśli zamierzacie podróżować do Londynu wybierzcie lotnisko docelowe LCY tam nie wysyłają takich „trupów”, jak SP-LWE i cała rodzina B737 w barwach lub nie-barwach, ale jak się okazuje LOT.

1  Dziękujemy, 8282aaa
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Rejs LO287 WAW-LCY. Polecam z uwagi na nową flotę samolotów EMB190 wykorzystywanych przez PLL LOT. Podróż komfortowa, jak na klasę ekonomiczną. Siedzi się wygodnie, ilość miejsca na nogi wystarczająca. Samoloty czyste, skromny poczęstunek (krótka trasa), załoga przyjaźnie nastawiona do pasażera. Dobry i krótki dojazd (DLR 30 min) z LCY do centrum miasta.

Dziękujemy, 8282aaa