“Katastrofa. Lot odwołany. Dezinformacja. Uzyskanie odszkodowania i kontakt z przewoźnikiem tragedia ”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Katastrofa. Lot odwołany. Dezinformacja. Uzyskanie odszkodowania i kontakt z przewoźnikiem tragedia.Na reklamację nie odpowiada w terminie 30 dni dodzwonić się nie idzie. Jedyne wyjście to kontakt z ULC a potem sąd chyba. Ja już nigdy nie polecę z pll lot.. Oj patriotyzm się skończył. Polecam Lufthanse.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, 465barteks

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłoby ok, ale gniazdo wejścia do słuchawek było zepsute i szlag trafił korzystanie z mediów. Pozostało śledzenie trajektorii lotu

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Wiesława G
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Niezmiennie, narodowa tania linia. Obsługa ok, ten lot akurat odbył się punktualnie (za co plus bo nie jest to mocną stroną przewoźnika). Minus za serwis. Ile można karmić pasażerów wafelkami?

Termin podróży: maj 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, DadaDie
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zasadzie ja nie mam do czego się przyczepić. Na dalekie podróże egzotyczne korzystam z innych lini lotniczych, natomiast Europa i kraj to często z Lot. Biorę podwyższona klasę. Obsługa/stewardessy na ogromnie wysokim poziomie, podobnie jedzenie to niebo w gębie - myśle, ze podobne ma tylko emirates. Gratulacje, to Wasz duży plus. Wygodnie, bez opóźnień, tablet z informacjami, dla mnie wszystko super

Termin podróży: wrzesień 2018
    • Poziom komfortu foteli
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, KarolkaMarcinek
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot zabookowany 9 msc wcześniej z uwagi na długość trasy i dodatkowe rezerwacje. LOT po 5 miesiącach proponuje anulowanie podróży z uwagi na zmiany rozkładowe u siebie, oszukując że zmiany dotycza przewoźnika obsługującego drugą część trasy. Po wyjaśnieniu nieścisłości jedyna propozycja ze strony lot-u to albo anulowanie i zwrot pieniędzy albo bilety na lot o innej godzinie droższe o prawie 30% od ceny wyjściowej. Wiocha i żenada!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Jan P