“Super widoki w trakcie przelotu”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Szanowni,

Ostatnio kilkakrotnie, praca zawodowa rzuciła mnie do pracy w Genewie ( NYON - blisko Genewy).

Kursowałem tam ostatnio sześciokrotnie, i za każdym razem miałem miłe wspomnienia z lotu. Klasa ekonomiczna to nie zawrót głowy, ale sympatyczna obsługa i bardzo ładne widoki podczas podróży za oknem samolotu.

Polecam

Dziękujemy, 884pawelj

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Standardowa obsługa.
Lot bez opóźnień.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Obsługa na pokładzie zadowalająca.
Jakość podróży bardzo dobra.
Brak zastrzeżeń.

Dziękujemy, robertoL5830BV
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Latam na tej trasie od prawie dwóch lat, odbyłem już w sumie 16 przelotów. Zaliczyłem 737-8, dwa razy 737 Max ale to co było dzisiaj to już jest porażka - SPLWE.
Nie mam pojęcia skąd ta kupa złomu wzięła się w LOT ale jest poniżej pewnego akceptowalnego poziomu.

Pomijając fakt, że klasa biznes na trasach wewnątrz szeroko pojętej Europy w wykonaniu LOTu jest dość słaba, to ten samolot był jeszcze gorszy. Fotele male, niewygodne, ciasne. Miejsca na nogi tyle co w Wizzair albo innym "low-coscie", samolot brudny, zużyty i ogólnie podły.
Sama jakość obsługi była ok aczkolwiek o obsłudze naziemnej już nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Podjechaliśmy pod rękaw ale odwieziono nas autobusami. Oczywiście brak podstawionego osobnego busa dla biznesu tylko wszyscy na raz.

Nie zrozumcie mnie źle, chodzi o to że człowiek płaci podwójne pieniądze i dostaje dokładnie to samo. Jeszcze jakieś dwa lata temu podstawówki osobny bus itd. a teraz nie wiem co się dzieje, ale jest coraz gorzej.

Przykro mi że narodowy przewoźnik w taki sposób traktuje lojalnych klientów.

LOT plz.....

Dziękujemy, mickow87
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

LOT z Barcelony 28.07.2019 zamiast 13:05 wyleciał o 19:35. Zamiast samolotu LOT podstawiony ukraiński rozpadający się złom. Podsufitki poklejone taśmą klejącą, luki bagażowe na bagaż podręczny pozaklejone czerwoną taśmą - nieczynne, połamane zamknięcia. Obsługa naziemna nie chciała dopuścić do startu. Piloci zapewniali, że mogą lecieć. A prezes przyznał sobie 2.500.000 premii za rok 2018 !!

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, dariuszddd
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Ludzie najgorsze scierwo jakim na szczęście nie poleciałem przed odlotem nie dość że nie było czym oddychać to jeszcze godzine kazali nam w tej starej puszce siedzieć na pytanie co robi dziura w poszyciu samolotu odpowiedziano mi że to od luku bagazowego więc nie przeszkadza hahahaha no kurła śmiech na sali!

2  Dziękujemy, Arkady R