“polecam”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 13 grudnia 2017

Miła obsługa w porównaniu do innych lotów tymi liniami, mało pasażerów więc mogłam sie wyspać, miałam dla siebie trzy siedzenia.

Dziękujemy, MALGORZATA0

Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Samolot opóźniony godzinę już przy starcie. Podczas rezerwacji biletów była informacja, że będzie leciał nowy Boeing 787 MAX a przyleciał Embraer. Nie powinno tak być ze co innego bukujesz, za inny lot płacisz a co innego jest w rzeczywistości.

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 9 grudnia 2017

Dzięki niedawnym problemom linii R***air, który zawiesił część lotów krajowych, pierwszy raz miałam okazję podróżować samolotem typu bombardier :) Ciekawe doświadczenie dla odmiany. Lot był krótki, ale bardzo przyjemny. Obsługa dwuosobowa na pokładzie była uprzejma, standardowo zostaliśmy poczęstowani gorącym/zimnym napojem i przekąską. Wnętrze samolotu było wygodne i zadbane, a ceny za lot nawet przystępne.
Będę polecać podróżowanie LOTem znajomym i z pewnością skorzystam ponownie.

Dziękujemy, Patricia_patt
Zrecenzowano 8 grudnia 2017

Miła polska obsługa,wspaniała atmosfera na pokładzie samolotu,Wszystko zapięte na ostatni guzik.Polecam

Dziękujemy, hpoplawski
Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Lot króciutki, spokojny i miły. Polecam wszystkim, chociaż trzeba było wcześnie wstać. Samolot malutki, zgrabniutki. Obsługa uprzejma.

Dziękujemy, lilkasieja