“Zmienić szkołę stewardess.”
LOT Polish Airlines — recenzja

Zrecenzowano 18 listopada 2017

Zainspirowała mnie recenzja innego pasażera. Bo rzeczywiści godziny odlotów i punktualność na plus. Ale w locie z Paryża bez przyczyny zmieniono mi miejsce a obsługa (szafowa pokładu) nawet nie zapytała dlaczego. Nie interesowało jej naprawienie sytuacji. Ona się dobrze bawiła sytuacją.
LOT ma Klienta w ...

Dziękujemy, Bronio2014

Zrecenzowano 18 listopada 2017

Miłe zaskoczenie to cena bardzo dostępna oraz godziny połączeń. Niestety bałagan w systemie informatycznym odprawa on line nie zadziałał przed wejściem do samolotu bez podania przyczyny zmieniono miejsca. Bałagan powtórzył się także w locie powrotnym. powiedziałbym po prostu LOT.

Dziękujemy, Bronio2014
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Latam często różnymi liniami.LOT wybieram tylko wtedy kiedy muszę.Nie bedę podawać jakie linie mi odpowiadają.Ale na długiej trasie np do NY lub Kanady to wole latać z Frankfurtu.Dlaczego? Bo Lot jest najdroższy w Europie.poza tym te Naburmuszone stewardessy.Okropność.Jakość kateringu i te zadarte nosy poniżej krytyki.

1  Dziękujemy, relaxegipt
Zrecenzowano 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Nie mam większych uwag co do naszego narodowego przewoźnika. Lot w obie strony odbył sie bez niespodzianek. Bardzo lubie nasze rodzime stewardessy:)) zawsze mi się gęba uśmiecha na ich widok:))) Warto wspierać LOT, to kawał naszej narodowej historii.

Dziękujemy, Zn M
Zrecenzowano 4 listopada 2017

Juz dawno niestety LOT spadl w rankingach. Nie chodzi o sam lot, ani a obsluge jako taka, lecz o jakosc serwisu. Podobnie, niestety, jak wiele innych linii w tej sprawie znizyl sie na poziom tzw. tanich linii lotniczych. Przynajmniej daja wode mineralna, ale juz i za bagaz nadawany trzeba placic, za cokolwiek na pokladzie placic w lotach miedzynarodowych, slowem, moze i poprawiaja sie LOT-u eskazniki ekonomiczne, lecz to zdecydowanie kosztem serwisu dla klienta. To po prostu tania linia lotnicza, jak wiele innych w Europie i - niestety - jak wiele transatlantyckich amerykanskich. Latanie nie jest juz przyjemnoscia.

1  Dziękujemy, Adam W