“LOT czyli Lecę OstatniąTrasę -Czuć starą epoką jesli chodzi o obsługę jak w PRLu”
LOT Polish Airlines — recenzja

Latam często różnymi liniami.LOT wybieram tylko wtedy kiedy muszę.Nie bedę podawać jakie linie mi odpowiadają.Ale na długiej trasie np do NY lub Kanady to wole latać z Frankfurtu.Dlaczego? Bo Lot jest najdroższy w Europie.poza tym te Naburmuszone stewardessy.Okropność.Jakość kateringu i te zadarte nosy poniżej krytyki.

1  Dziękujemy, relaxegipt

Zrecenzowano 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Nie mam większych uwag co do naszego narodowego przewoźnika. Lot w obie strony odbył sie bez niespodzianek. Bardzo lubie nasze rodzime stewardessy:)) zawsze mi się gęba uśmiecha na ich widok:))) Warto wspierać LOT, to kawał naszej narodowej historii.

Dziękujemy, Zn M
Zrecenzowano 4 listopada 2017

Juz dawno niestety LOT spadl w rankingach. Nie chodzi o sam lot, ani a obsluge jako taka, lecz o jakosc serwisu. Podobnie, niestety, jak wiele innych linii w tej sprawie znizyl sie na poziom tzw. tanich linii lotniczych. Przynajmniej daja wode mineralna, ale juz i za bagaz nadawany trzeba placic, za cokolwiek na pokladzie placic w lotach miedzynarodowych, slowem, moze i poprawiaja sie LOT-u eskazniki ekonomiczne, lecz to zdecydowanie kosztem serwisu dla klienta. To po prostu tania linia lotnicza, jak wiele innych w Europie i - niestety - jak wiele transatlantyckich amerykanskich. Latanie nie jest juz przyjemnoscia.

Dziękujemy, Adam W
Zrecenzowano 24 października 2017

Tym razem nie jestem rozczarowany. Lot przebiegł bez żadnych przykrych niespodzianek i punktualnie. Obsługa sprawna i miła.Samolot Embrauer, więc siedzenia były wygodne.

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 24 października 2017

Samolot opóźniony przez warunki pogodowe panujące przy wylocie z Toronto (2h), załoga arogancka, nieuprzejmą i niechętna do pomocy. Panie trzaskały schowkami jakby miały problem, ze w ogóle musza lecieć, na każde zadane pytanie o niedziałający wyświetlacz, o warunki przesiadki związane z opóźnieniem
w odpowiedzi otrzymywałam niemile burknięcie pod nosem. Lot był łączony, w Warszawie musiałam przesiąść się na samolot do Krakowa, który z racji opóźnienia samolotu z Toronto odleciał jakieś 10 minut po naszym wyladowaniu. W zamian otrzymałam propozycje jazdy autobusem (!), lub lot do Krakowa dwa dni później. Doświadczenia związane z liniami skrajnie nieprzyjemne, absolutny brak profesjonalizmu zarowno w zarządzaniu sytuacja kryzysowa (organizacja lotów zastępczych ze względu na opóźnienia) jak i w obsłudze klienta. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Anna S