“Flying Blue, miłe latanie by KLM”
KLM Royal Dutch Airlines — recenzja

Lot do Amsterdamu odbył się w pierwszych tygodniach, gdy KLM rozpoczął regularne loty z Wrocławia. Przede wszystkim, linie oferują dogodne godziny lotów, zarówno na trasie WRO-AMS, jak i AMS-WRO. Booking, opłaty oraz informacja są wyczerpujące i na b. dobrym poziomie. Miła obsługa, sympatyczne stewardessy, smaczne przekąski, dobre wino. Szkoda tylko, że lot taki krótki. Bywa, że ceny są nieco wyższe, ale za to podróż w b. dogodnych warunkach. W aplikacji odezwał się również AirFrance.

Dziękujemy, _janusz_fijak
  • Więcej języków

Zrecenzowano 1 września 2019

Lot z Krakowa do Amsterdamu, jak do tej pory najlepszy na trasie europejskiej ( smaczne przekąski, piwo oraz wino). Świetna obsługa. Z poprzedniego lotu zostały kanapki, które obsługa wydała pasażerom, pomimo że wydano już przekąski wcześniej. Bardzo polecam lot nawet tylko do Amsterdamu, jeśli cena będzie nie wiele wyższa niż u tanich linii.

Dziękujemy, Piotrrek_PL
Zrecenzowano 1 września 2019

Wszystko na dobrym poziomie, tak jak to przystało na dużego europejskiego przewoźnika. Dobre jedzenie, miłe stewardessy, różnorodne alkohole oraz dobry system rozrywki pokładowej, Wykupiliśmy dodatkowe miejsce na nogi. Czasem mam wrażenie, że za bardzo windują cenę, gdyż czasem widzę, ze konkurencja jest tańsza

Dziękujemy, Piotrrek_PL
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

KLM to zdecydowanie najgorsze linie lotnicze jakimi podróżowałam. Nie wspominając o wręcz niezjadliwym jedzeniu które zostało nam zaserwowane w drodze do Europy to po powrocie do Kanady czekała nas bardzo niemiła niespodzianka w postaci zniszczonej walizki ( wyjechała w dwóch częściach). Oczywiście zgłosiliśmy zażalenie. Najpierw nie otrzymaliśmy żadnego odzewu przez dwa tygodnie, potem nakazano nam po raz drugi wypełnić formularz który już wypełniliśmy, po kolejnych tygodniach kiedy znów upomnieliśmy się o jakąś informacje nakazano nam złożyć kolejny dokument! Tragedia! Nigdy więcej!!!

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena860806
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Boarding na czas, bardzo miła obsługa na pokładzie. Duży wybór w napojach a do tego smaczny poczęstunek.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, thomaspO7347SQ