“Po holendersku w dobrym tego słowa znaczeniu”
KLM Royal Dutch Airlines — recenzja

Zrecenzowano 1 września 2019

Wszystko na dobrym poziomie, tak jak to przystało na dużego europejskiego przewoźnika. Dobre jedzenie, miłe stewardessy, różnorodne alkohole oraz dobry system rozrywki pokładowej, Wykupiliśmy dodatkowe miejsce na nogi. Czasem mam wrażenie, że za bardzo windują cenę, gdyż czasem widzę, ze konkurencja jest tańsza

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, Piotrrek_PL
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

KLM to zdecydowanie najgorsze linie lotnicze jakimi podróżowałam. Nie wspominając o wręcz niezjadliwym jedzeniu które zostało nam zaserwowane w drodze do Europy to po powrocie do Kanady czekała nas bardzo niemiła niespodzianka w postaci zniszczonej walizki ( wyjechała w dwóch częściach). Oczywiście zgłosiliśmy zażalenie. Najpierw nie otrzymaliśmy żadnego odzewu przez dwa tygodnie, potem nakazano nam po raz drugi wypełnić formularz który już wypełniliśmy, po kolejnych tygodniach kiedy znów upomnieliśmy się o jakąś informacje nakazano nam złożyć kolejny dokument! Tragedia! Nigdy więcej!!!

Dziękujemy, Magdalena860806
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Boarding na czas, bardzo miła obsługa na pokładzie. Duży wybór w napojach a do tego smaczny poczęstunek.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, thomaspO7347SQ
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Tym razem linie lotnicze spisały się. Lot krótki. Samolot mniejszy, ale obsługa o niebo lepsza i nie ukrywajmy pierwiastek męski ( steward), na którym można było zawiesić oko :)
Jedzenie dobre. Ten lot był przyjemnością.

Dziękujemy, gosiab107
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Stewardesa zapytana o to czy na pokładzie samolotu jest wifi rozglądała się po nim szukając na ścianach napisu "wifi on board". Jak go nie znalazła , powiedziała mi , że nie ma. Jedzenie tragiczne. Dawno nie jadłam surowej niedopieczonej wieprzowiny, której nie dało się nawet pokroić nożem.

Dziękujemy, gosiab107