“Długi, lecz przyjemny lot”
KLM Royal Dutch Airlines — recenzja

Zrecenzowano 8 grudnia 2017

To kolejna podróż tym przewoźnikiem. Lot bardzo długi ok. 12 godzin Boeingiem 777. Kabina samolotu nowoczesna, przyjazna i czysta. Z oferowanych programów do oglądania w czasie lotu każdy mógł coś wybrać. Nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi, uprzejma i zawsze pomocna pasażerom.Natomiast posiłki średnie - lecz nie odbiegają od innych linii lotniczych, więc nie ma co narzekać

1  Dziękujemy, Ewa B
  • Więcej języków

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

wszystko doskonale za baaardzo niską cenę... wygodnie i punktualnie - A++++++++
jedzenie - kanapka dość ascetyczna - ale w drodze powrotnej był tylko kawalek cista.... - to mogloby być lepsze....ale...

Dziękujemy, Szymon W
Zrecenzowano 5 grudnia 2017

Bardzo dobry stosunek ceny do lotu. (za lot w dwie strony z Berlina do Los Angeles zapłaciłem 2700 zł w okresie wakacyjnym - bardzo dobra cena). Samolot Boeing 747-400 już trochę leciwy, ale zadbany. Bardzo miły i pomocny cabin crew. Na trasie Berlin-Amsterdam podana herbata oraz kanapka. Na trasie Amsterdam - Los Angeles, ciepły posiłek, napoje i przekąski do oporu. Lot był bardzo przyjemny.

Dziękujemy, pavlo181
Zrecenzowano 4 grudnia 2017

KLM kojarzyć nam się będzie ze stresem związanym z zaginięciem bagaży. Tak samo jak w podróży docelowej tak samo gdy wracaliśmy za każdym razem ginęły nam bagaże. Sam lot bez zarzutów, a zwłaszcza obsługa która była życzliwa i każdej sytuacji bardzo pomocna. Posiłki bardzo smaczne, napoje bez przerwy były nam podawane ( również alkoholowe). Wielki minus jedynie za transport bagaży. Dostarczone nam były w całości, ale musieliśmy na nie czekać nawet 4 dni.

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Stewardesy były bardzo życzliwe. Z serdecznością serwowały napoje oraz jedzenie. Posiłki, jak na jedzenie w samolocie były dobre. Centrum rozrywki pokładowej zawierało dużo filmów oraz programów. Niestety nie były one w języku polskim.

1  Dziękujemy, Qbawe