“Przyjemny lot”
KLM Royal Dutch Airlines — recenzja

Stewardesy były bardzo życzliwe. Z serdecznością serwowały napoje oraz jedzenie. Posiłki, jak na jedzenie w samolocie były dobre. Centrum rozrywki pokładowej zawierało dużo filmów oraz programów. Niestety nie były one w języku polskim.

1  Dziękujemy, Qbawe
  • Więcej języków

Lecieliśmy z Gdańska do Billund. Z reguły latamy SAS. Ale teraz spróbowaliśmy KLM. Samoloty dobrej jakości, obsługa i komunikacja przewyższa SAS, serwowane napoje alkoholowe i bez alkoholowe w klasie ekonomicznej. Bilet tańszy o 30%. I lot nie był skasowany jak często w SAS. Wybieram KLM

Dziękujemy, z z
Zrecenzowano 5 listopada 2017

Nawet na krótkich trasach w cenie serwowany posiłek i napoje (w tym alkoholowe), bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, przy odrobinie chęci można zarezerwować lot w naprawdę dobrej cenie - porównywalnej z tanimi liniami jednak komfort zupełnie inny

Dziękujemy, ryban61
Zrecenzowano 4 listopada 2017

Pełny samolot, a jednak uśmiechnięte stewardesy. A nie było im łatwo, bo z własnej inicjatywy pomagały lepiej rozlokować podręczny bagaż i okrycia wierzchnie. Ta życzliwość chyba udzielała się pasażerom, którzy cierpiącej z powodu za suchego dla niej poiwetrza pasażerce oferowali ziołowe cukiereczki do ssania. Po wylądowaniu każdy cierpliwie czekał aż osoby przed nim zdejmą bagaż i założą kurtki. Można powiedzieć, że tak było, bo akurat zebrali się kulturalni ludzie. Ja jednak mam przekonanie, że to życzliwość załogi ma wpływ na zachowanie pasażerów.

Dziękujemy, ibp994
Zrecenzowano 19 września 2017

jedna z najlepszych linii pod względem jedzenia.pod tym względem nic nie można zarzucić .lody ,pyszne desery i ciepły posiłek.
niestety przez awarię drzwi przy wylocie nie zdążyliśmy na następny lot no i jeszcze dwie sztuki bagażu dostarczone dwa dni później.

Dziękujemy, Romana G