“doskonała jeden minus za spóźnienie i bagaż”
KLM Royal Dutch Airlines — recenzja

Zrecenzowano 19 września 2017

jedna z najlepszych linii pod względem jedzenia.pod tym względem nic nie można zarzucić .lody ,pyszne desery i ciepły posiłek.
niestety przez awarię drzwi przy wylocie nie zdążyliśmy na następny lot no i jeszcze dwie sztuki bagażu dostarczone dwa dni później.

Dziękujemy, Romana G
  • Więcej języków

Zrecenzowano 16 września 2017

Bardzo dobry standart przewoźnika ,miły persone pokładowy, bardzo dobre jedzenie i alkohoe, szeroki wybrów filmów oraz muzyki, polecam

Dziękujemy, margarittawawelova
Zrecenzowano 16 września 2017

Linie punktualne, przekąski i napoje nawet na krótkich lotach. Obsługę oceniam pozytywnie. Koszty lotu latem (rezerwacja miesiąc przed wylotem) porównywalne z tanimi liniami lotniczymi.

Dziękujemy, Malgorzata008
Zrecenzowano 14 września 2017

ogolnie kiedys bylo lepiej, posilek: do wyboru dwa dania ale zwykle zanim stewardesa dojdzie do ciebie robi sie jedno, prosba o dodatkowa wode czy sok jest zbywana krotko : za chwile i ... zapomniana..., duzo tego zapominania jest i da sie to odczuc, drugi posilek to juz jest jakies nieporozumienie...bagietka albo zapiekanka pamietajaca na pewno czasy swietnosci ulicznych budek
pamietam KLM z lepszych dla nich czasow, wybralem ta linie tylko dlatego ze byly jeszcze dostepne miejsca, a ja nie mialem zbytnio wyboru, drugi raz nie dam sie nabrac.

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 8 września 2017

Po raz drugi lecąc na dalekie wakacje, wybraliśmy linie KLM. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, co jest bardzo istotne w czasie 20 godzinnej podrózy. Lecieliśmy z Warszawy do Amsterdamu, Amsterdam z dotankowaniem w Singapurze i po kolejnych 2,5 h byliśmy na miejscu. W czasie każdej części lotu, dostawalismy posiłek, zimne i gorące napoje oraz specjalny zestaw higieniczny na noc. Pomimo tak dugiego lotu nie czulimy sie wyczerpani.

1  Dziękujemy, C2773PXannaw