“Ten doskonały Afrykański klimat”
Kenya Airways — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Dreamliner, to po pierwsze... Załoga młoda, z naturalnym usmiechem na twarzy przez cały czas, bez problemu by podać dodatkowy napój, co nie zawsze jest normą w innych liniach...

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Masseo75

Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Miła i kompetentna obsługa rejsu Nairobii -Zanzibar. Miło było poczuć sie ,,zaopiekowanym, przez uśmiechniętną i sympatyczną obsługę lotu o 1 w nocy. Sprawnie i szybko wykonywali swoje obowiązki tak ,by jak najmniej przeszkadzać i jak najbardziej pomóc pasażerom.

Termin podróży: styczeń 2019
Dziękujemy, violetkag
Zrecenzowano 19 września 2017

zacznę od dobrych rzeczy -samolot nowy ,bardzo dobry,rozrywka ok.,dużo miejsca na nogi.
niestety jedzenie niedobre- siedzieliśmy na końcowych miejscach i do wyboru mieliśmy rybę i ryż lub rybę i ryż .inne potrawy też nie były dobre.

Termin podróży: wrzesień 2017
Dziękujemy, Roma K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

bardzo dobre linie, dosyc wygodne siedzenia a obsluga bardzo zyczliwa. Przez przypadek lecielismy w I klasie (mielismy normalnie w ekonomicznej).

Termin podróży: sierpień 2017
1  Dziękujemy, halina_hyld
Zrecenzowano 5 sierpnia 2016

Co prawda bilety kupowałem na KLM, to obsługiwała je KA.( Lot z Zanzibaru do Najrobi i z Najrobi do Amsterdamu, Lot Amsterdam Praga już KLM). Z Zanzibaru do Najrobi lecieliśmy Embrarerem. Samolot nowy, zadbany, dobrze wyposażony. Mogliśmy zobaczyć Kilimandżaro. W Najrobi przesiadka do Boeninga Dreamlinera. Prosto z "pod igły" nowy i pachnący. Posiłki dobre. Obsługa także. 8 godzinny lot minął błyskawicznie. Później z Amsterdamiu do Pragi Embrarer KLM. Nie tak nowy i wyposażony jak KA (brak monitorów lcd), ale też dobry. Wszystkie starty i lądowania doskonałe, Obsługa profesjonalna. Polecam!!!!

Termin podróży: wrzesień 2015
Dziękujemy, ryszardm124