“super”
Jet2.com — recenzja

Zrecenzowano 18 września 2017

To juz kolejny lot z Jet2, jestesmy jak zwykle bardzo zadowoleni I nie mamy zadnych zastrzezen. obsluga jest bardzo mila I uczynna zawsze sluzy pomoca I udziela wszelkich informacji jestesmy bardzo zadowoleni, dziekujemy I do zobaczenia

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, malutka838

Zrecenzowano 23 maja 2017

witam miałam przyjemność latać liniami lotniczymi jet2. com powiem szczerze jestem zaskoczona obsługą samolotu i całym lotem .bardzo dbają o lecących a w szczególności jeśli latasz z małymi dziećmi. dla nich są specjalne pasy bezpieczeństwa przypinane do pasów rodzica lub też mogą przypiąć ci dziecko do fotela samolotu. podróż wspominam bardzo milo. dodatkowo masz pierwszeństwo wejścia na pokład z małym dzieckiem .jeśli masz za dużo bagażu podręcznego zabiorą ci go do luku bagażowego .jeśli chodzi o cenę biletów to są droższe jeśli lecisz bezpośrednio. na stronie internetowej jet2. com można ustawić jezyk na polski i zabukowania biletu zajmuje trochu czasu ale się opłaca.po lądowaniu gdy wychodzisz z samolotu dostajesz kupon rabatowy na następny lot w wakacje i można go wykorzystać na stronie internetowej przy rezerwacji. ja bardzo polecam i często latam bo naprawdę wygodne fotele niż w innych samolotach. polecam

Dziękujemy, ewkaaa11
Zrecenzowano 14 kwietnia 2017

Lina lotnicza godna polecenia.Mieliśmy okazję lecieć tą linią pierwszy raz na Maderę i byliśmy bardzo miło zaskoczeni,KOMFORTEM LOTU W KLASIE EKONOMICZNEJ.Bardzo dużo miejsca na nogi,wygodne fotele,przesympatyczna obsługa.My lecieliśmy z małym dzieckiem i obsługa poprosiła panią siedzącą z nami by się przesiadła byśmy mieli więcej miejsca.Naprawdę polecam.

Dziękujemy, 1986Justyna
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016

Bardzo fajny lot,zaloga mila i profesjonalna.
Pilot nadrobil male opóznienie,które "zlapalismy" przy odlocie-polecam.

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, Renatka R
Zrecenzowano 9 kwietnia 2016

Zaskoczeni byliśmy dużą ilością miejsca na nogi w samolocie i bardzo wygodnymi fotelami. Ponieważ lot był niepełny stewardesy wyszukały wysokich pasażerów i przesadziły w miejsca ze zwiększoną ilością przestrzeni na nogi.
Bardzo miły lot.

Dziękujemy, aniachal